Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Адміністрація Трампа внесла до чорного списку Xiaomi і ще 8 компаній з КНР

Адміністрація Трампа внесла до чорного списку Xiaomi і ще 8 компаній з КНР

Американцям заборонено робити інвестиції в ці компанії

Адміністрація Трампа внесла до чорного списку Xiaomi і ще 8 компаній з КНР
фото www.flickr.com/photos/aedsc67/15475343100

Адміністрація Дональда Трампа внесла до чорного списку 9 китайських компаній, включаючи авіаційну корпорацію COMAC і одного з найбільших виробників смартфонів Xiaomi.

Як повідомляє GSM Arena, США віднесли ці компанії до «комуністичних китайських військових організацій» і відповідно до указу Трампа від листопада американцям заборонено у них інвестувати. Окрім того, до 11 листопада 2021 року американські інвестори, які вже вклали в ці компанії гроші, повинні позбутися від відповідних активів.

Huawei вже знаходиться в цьому списку, але, ймовірно, тому, що компанія будує телекомунікаційну інфраструктуру в великих масштабах. Видання припускає, що оскільки до приходу до влади адміністрації Байдена залишається менше тижня, існує ймовірність скасування наказу.

The Verge уточнює, що цей список не те ж саме, що «список організацій» Мінторгівлі США, який утримує американські компанії від експорту технологій компаніям, які потрапили до переліку, таким як виробник дронів DJI. Але деякі китайські компанії, такі як Huawei (і китайський виробник мікросхем SMIC), тепер знаходяться в обох списках.

Говорячи про Мінторгівлі, воно просувається вперед, щоб спробувати заблокувати цілі шість країн, які тепер позначені як «іноземні супротивники», від надання комунікаційного обладнання США взагалі, включаючи Китай, Росію, Іран, Північну Корею, Кубу і Венесуелу.

Нагадаємо: напередодні стало відомо, що адміністрація Трампа відмовилася від планів внести до «чорного списку» технологічних гігантів Alibaba, Tencent і Baidu, які, на думку американської влади, працюють на збройні сили Китаю або підконтрольні їм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті