Шість топменеджерів Volia залишили свої посади (ОНОВЛЕНО)

Шість топменеджерів Volia залишили свої посади (ОНОВЛЕНО)

Це сталося одразу після завершення угоди про поглинання Volia компанією «Датагруп»

Шість топменеджерів Volia залишили свої посади (ОНОВЛЕНО)
Антон Дзюбенко, колишній CEO Volia
Фото: пресслужба компанії Volia

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia. Одразу після завершення угоди з Volia звільнилося шість топменеджерів. За попередніми домовленостями вони повинні були залишитися в компанії. Про це Mind повідомило джерело наближене до Volia.

Серед звільнених – генеральний директор Антон Дзюбенко, фінансовий директор Жанна Китаєва, маркетинг-директор Сандра Крауіня, технічний директор Віталій Лакей, директор департаменту сервісного обслуговування Олег Шевченко та операційний директор Марина Михайлик.

У «Датагруп» та Volia цю інформацію не спростували. Дзюбенко у відповідь на запит Mind порекомендував спочатку звернутися за коментарями в «Датагруп».

«Наше розставання з командою топменеджменту «Волі» узгоджений і взаємний крок. Я вдячний управлінській команді «Воля» за виконану роботу і досягнутий результат. Ми розлучилися добре і залишилися друзями. Просто завершився один етап і почався новий», – прокоментував Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

Раніше повідомлялося, що компанія «Датагруп» купує українського провайдера послуг телебачення та кабельного швидкісного Інтернет-доступу компанію «Воля». Фінансування угоди забезпечує Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

«Датагруп» оголосила, що досягла домовленості про придбання в Україні 100% групи компаній Volia за повної підтримки фонду EEGF II Horizon Capital.

Оператор фіксованого зв'язку «Укртелеком» заявив, що об’єднання компаній «Датагруп» і «Воля» не спричинить суттєвих змін на телекомунікаційному ринку.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив національному оператору фіксованого зв'язку та цифрових послуг «Датагруп» купити три компанії, що входять до групи Volia.

«Датагруп» оцінила вартість двох компаній Volia в 1,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло