ELEKS приєдналася до мережі Центру «Розвиток КСВ»

ELEKS приєдналася до мережі Центру «Розвиток КСВ»

Інженерна компанія планує реалізувати 30 добрих справ до свого 30-річчя

Этот материал также доступен на русском языке
ELEKS приєдналася до мережі Центру «Розвиток КСВ»
Фото: pexels.com

Інженерна компанія ELEKS нещодавно приєдналася до мережі Центру «Розвиток КСВ». Це рішення компанія прийняла в рамках реалізації 30 добрих справ до 30-річчя компанії, повідомляє Центр «Розвиток КСВ».

Андрій Крупа, CEO ELEKS зазначає, що компанія пишається діяльністю з корпоративної соціальної відповідальності, яка розпочалася ще у 2015 році.

«Ми закликаємо наших спеціалістів допомагати один одному та громаді в цілому, та брати участь у навчальних ініціативах чи ековолонтерстві. Ми віримо, що КСВ є ключем до формування нашого сьогодення та майбутнього, в якому ми всі хочемо жити. У ELEKS ми виступаємо за людей, інновації, командну роботу, орієнтацію на клієнтів, досконалість та загальне благо. Ми вважаємо, що створення можливостей для дітей, підтримка закладів охорони здоров’я в Україні, інвестування в освіту, сприяння соціальному та екологічному добробуту, а також розвиток громад – це обов’язкові складові розвитку та життєдіяльності компанії», – наголосив очільник компанії.

В рамках реалізації 30 добрих справ до 30-річчя, компанія запустила внутрішню платформу для КСВ проєктів, аби долучати спеціалістів до КСВ ініціатив від етапу створення ідеї до активної участі в її реалізації.

Керівник відділу роботи з персоналом ELEKS Катерина Андрущенко наголошує, що «в політиці КСВ ELEKS багато уваги приділяє проєктам та ініціативам, які приходять від спеціалістів компанії, адже для нас дуже важлива залученість і розвиток корпоративного соціального волонтерства».

Вона підкреслила, що ELEKS завжди підтримував українську медичну систему, а у 2020 році для компанії критично важливим було забезпечення медиків та лікарень усіма необхідними засобами захисту та обладнанням, зокрема кисневими концентраторами – компанія зібрала понад $117 000 на медичні потреби.

Голова правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна переконана, що «приєднання ELEKS до спільноти Центру «Розвиток КСВ» свідчить про рішучість компанії щодо впровадження програм сталого розвитку та принципів соціально-відповідального ведення бізнесу. 

ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів. Має офіси у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську, а також у Жешуві (Польща), Берліні (Німеччина), Таллінні (Естонія), Лондоні (Об'єднане Королівство Великобританія), Лас-Вегасі та Чикаго (США), Торонто (Канада), Аджман (ОАЕ). Кількість спеціалістів, що працює у компанії, перевищує 1 600 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті