ДФС викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень

ДФС викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень

Правоохоронці провели обушки у КП «Інженерний центр» та «Житлоінвестбуд-УКБ»

ДФС викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень
Фото: УНІАН

Державна фіскальна служба (ДФС) викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень, зокрема йдеться про заниження ПДВ на понад 12 млн грн. Про це повідомляється на сторінці ДФС у фейсбуці.

За результатами обшуків у КП «Інженерний центр» в межах досудового розслідування ДФС виявила декілька підприємств на ухиленні від сплати податків. Під час обшуків правоохоронці вилучили первинні фінансово-господарські документи. Вони підтверджують взаємовідносини з підприємствами, які залучалися для виконання ремонтних робіт, зокрема приміщень медзакладів Києва.

Крім цього, обшуки провели у КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

«Досудовим розслідуванням встановлено афілійовану особу яка має безпосередній вплив на розподіл бюджетних коштів КП «Інженерний центр» та КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Також встановлено ряд підконтрольних СГД за допомогою яких здійснювалося розкрадання бюджетних коштів», – йдеться у повідомленні відомства.

За даними ДФС, підприємства-генпідрядники, отримавши кошти від комунальних підприємств документально залучали підприємства з ознаками фіктивності задля завищення вартості виконаних робіт та заниження сплати податків.

«Правоохоронці встановили, що в період 2020 року службові особи одного із товариств-субпідрядників, під час виконання робіт на замовлення генпідрядника, здійснювали фінансово-господарські відносини з підприємствами з ознаками фіктивності. Такими діями правопорушники здійснили умисне ухилення від сплати податків, а саме занизили податок на додану вартість на суму понад 12 млн грн», – зазначив голова ДФС Вадим Мельник.

Нагадаємо: 12 травня прокуратура проводила обшуки в «Спецжитлофонді», «Київавтодорі» та «Київміськсвітлі». 13 травня правоохоронці прийшли з обшуками до «Київського Метрополітену» та в «Київавтошляхміст».

18 травня СБУ прийшла з обшуками до будинку мера Києва Віталія Кличка. Однак правоохоронці запевнили, що жодного стосунку до Кличка обшуки не мають. Президент України Володимир Зеленський заявив, що в оточенні мера Києва Віталія Кличка було 50 чи 70 обшуків.

19 травня Державне бюро розслідування (ДБР) у Києві провело обшуки у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю та Департаменті з питань реєстрації Київської міської державної адміністрації (КМДА).

21 травня ДФС обшукала «Київтеплоенерго», а 27 травня – у «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва».

28 травня голова ДФС Вадим Мельник під час пресбрифінгу повідомив, що за попередніми даними, через розкрадання коштів у комунальних підприємствах Києва бюджету міста завдали збитків на близько 158,6 млн грн.

2 червня правоохоронці провели обшуки у київському КП «ГІОЦ». 17 червня з обшуками в «Київавтодор» приходили прокуратура і ДФС. Підприємство підозрюють в ухиленні від сплати податків.

8 липня ДБР прийшло з обшуками у «Київводоканал»«Київавтодор» і департамент КМДА. 9 липня СБУ викрила масштабні оборудки у ритуальній службі спеціалізованого КП «Спецкомбінат ПКПО». Посадовці вимагали хабарі за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. 

9 липня повідомлялося, що ДБР перевіряє інформацію щодо привласнення посадовцями «Київводоканалу» коштів під час будівництва першої черги Бортницької станції аерації у Києві та реконструкції комунальних об’єктів Києва.

14 липня СБУ викрила мільйонні розкрадання на фінансуванні охорони транспортних об'єктів КМДА.

ДФС провела обшуки в КП «Київводфонд» через ймовірне привласнення 7 млн грн державних коштів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло