Суд призначив дату підготовчого засідання за позовом Вітренка до НАЗК

Суд призначив дату підготовчого засідання за позовом Вітренка до НАЗК

Напередодні суд відклав проведення підготовчого засідання

Суд призначив дату підготовчого засідання за позовом Вітренка до НАЗК
Фото: pixabay.com

Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) призначив підготовче засідання у справі за позовом голови правління «Нафтогазу» Юрія Вітренка до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на четверте серпня. Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

«Четвертого серпня відбудеться підготовче засідання у справі за позовом Юрія Вітренка до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо визнання протиправним та скасування припису Нацагентства від першого липня. Зазначимо, напередодні суд задовольнив клопотання представника позивача та відклав проведення підготовчого засідання у даній справі», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо: 15 червня 2021 року НАЗК оприлюднило свою позицію про невідповідність закону при призначенні Юрія Вітренка на посаду керівника НАК раніше, ніж через рік після завершення роботи в Міністерстві енергетики України. Воно спрямувало приписи такого змісту спочатку Кабінету міністрів, а 1 липня – наглядовій раді «Нафтогазу».

Своєю чергою Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що позиція агентства є необгрунтованою. 17 червня Шмигаль подав позов до суду щодо скасування припису НАЗК. Суд зупинив дію припису.

Згодом Вітренко попросив суд зупинити дію припису НАЗК від 1 липня.

ОАСК зупинив дію припису НАЗК щодо припинення контракту з головою правління «Нафтогаз». НАЗК мало звернутися до суду, а не спрямовувати припис до наглядової ради компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті