International Paper збільшила свої зобов'язання з боротьби з голодом

International Paper збільшила свої зобов'язання з боротьби з голодом

Компанія розповіла про співпрацю з Глобальною банківською мережею харчових продуктів

Этот материал также доступен на русском языке
International Paper збільшила свої зобов'язання з боротьби з голодом
Фото: realmoney.thestreet.com

Компанія International Paper підбила проміжні підсумки співробітництва з Глобальною банківською мережею харчових продуктів (GFN) у 2020 році. Мета співпраці – викорінення голоду та скорочення харчових відходів в усьому світі. Співпраця допоможе досягти мети International Paper Vision 2030, яка повинна вплинути на життя 100 млн людей у світі.

International Paper вже третій рік підтримує GFN за допомогою чотирирічного зобов'язання в розмірі $1 млн. У 2020 році це зобов'язання допомогло GFN підтримати 174 продовольчих банки в Канаді, Мексиці, Бразилії, Польщі, Іспанії та Італії, розподіливши 250 млн кг продуктів харчування більш ніж шести млн нужденних.

Минулого року компанія International Paper збільшила свої зобов'язання з боротьби з голодом під час пандемії COVID-19, пожертвувавши два млн гофрокоробів організаціям з надання допомоги голодуючим по всьому світу. Це пожертвування включало підтримку GFN в Бразилії, Колумбії, Франції, Італії, Мексиці, Іспанії та Туреччини.

GFN підтримує громадські рішення з боротьби з голодом більш ніж в 40 країнах. У той час як мільйони людей з усіх сил намагаються отримати доступ до досить безпечних і поживних продуктів, майже третина всієї виробленої їжі втрачається або викидається. Організація працює над тим, щоб змінити ситуацію. GFN вважає, що продовольчі банки, якими керують місцеві лідери, є ключем до досягнення нульового голоду і розбудови стійких продовольчих систем.

International Paper – американська, найбільша у світі целюлозно-паперова компанія з 56 000 співробітників і штаб-квартирою в Мемфісі (штат Теннессі).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті