Асоціація футзалу України обрала партнером Parimatch
Новини компаній

Асоціація футзалу України обрала партнером Parimatch

Співпраця відкриває нові можливості для благодійних спортивних проєктів

Этот материал также доступен на русском языке
Асоціація футзалу України обрала партнером Parimatch
фото: ua.interfax.com.ua

АФУ та Parimatch підписали договір про співпрацю. Презентація партнерства Асоціації футзалу України та титульного спонсора Parimatch відбулася 12 серпня в PMHUB. Parimatch стала спонсором Асоціації футзалу України у систематичній роботі з проведення матчів національної збірної України, чемпіонату України серед команд Екстра ліги, Суперкубка України, Кубка України, Матчу зірок та церемонії «Зірки року». Контракт було підписано терміном на один рік з можливістю пролонгації ще на два роки.

Під час презентації АФУ та Parimatch представили ребрендинг логотипу Асоціації футзалу України та нове лого чемпіонату, який носитиме назву Parimatch Екстра ліга. Логотип розробило ірландське агентство Parkhouse.

«Для нас дуже важливо, щоб футзал вийшов на новий рівень, оскільки наші інвестиції напряму залежать від того як працюють асоціація та клуби. Коли ми підтримуємо певні види спорту – зазначаємо, що все залежить від них. Асоціація футзалу України продемонструвала, що вона готова розвиватися і я вже бачу, що сьогоднішній захід є кроком вперед й для нас. Це лише початок й далі буде більше. Мені дуже хочеться, щоб українським футзалом пишалися, а на матчах збиралися повні зали людей. Тож, ми тішимося від такого партнерства та із задоволенням докладемо максимум зусиль для розвитку асоціації. Ставлю це підписання на друге місце після початку співпраці з лондонським «Челсі», – зазначив Філіп Орлов, представник компанії Parimatch.

Своєю чергою президент Асоціації футзалу України Сергій Владико відзначив, що Асоціація обрала Parimatch не винятково. «Головна мета нашої співпраці полягає у розвитку футзалу як виду спорту. Компанія Parimatch готова використовувати свої знання й ресурси для цього процесу. Ми хочемо активніше працювати з вболівальниками, прагнемо, щоб футзал активніше висвітлювався у ЗМІ й прагнемо спільними зусиллями підвищити привабливість цього виду спорту. Parimatch є лідером ринку у своєму сегменті й для нас є почесною співпраця з таким лідером», – наголосив президент АФУ.

Нагадаємо, Parimatch Foundation – благодійний фонд компанії Parimatch реалізує низку програм та ініціатив, які націлені покращити здоров'я та добробут суспільства, надаючи дітям рівні можливості та доступ до занять спортом і навчання. Серед них: комплексна програма «Так, я можу!», яка підтримує дітей з інвалідністю та особливостями ментального розвитку, залучаючи їх до спорту; програма «Спортивний наставник», яка через спорт адаптує дітей до соціального життя, незалежно від їхнього матеріального статусу та життєвих обставин, та програма «Нова фізична культура», яка розвиває та популяризує фізичну культуру в школах з метою підвищення фізичної активності дітей.

Як повідомили Mind у Parimatch Foundation, договір про співпрацю з АФУ розширює можливості компанії для реалізації цих спортивних програм Фонду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті