МВФ підтвердив намір розглянути у понеділок другий транш для України

МВФ підтвердив намір розглянути у понеділок другий транш для України

Обсяг траншу сягає $700 млн

МВФ підтвердив намір розглянути у понеділок другий транш для України
Фото: imf.org

Представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джеррі Райс підтвердив намір ради директорів розглянути другий транш stand-by для України 22 листопада 2021 року. Про це він сказав під час пресбрифінгу, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я можу підтвердити, що обговорення Ради директорів щодо України відбудеться в найближчий понеділок, 22 листопада», – зауважив Райс.

Нагадаємо: у травні 2020 року МВФ та уряд України домовилися про зміну 36-місячної програми допомоги EFF на 18-місячну stand-by. Рада директорів МВФ 9 червня того ж року ухвалила рішення про схвалення програми stand-by для України обсягом $5 млрд.

За умовами співпраці, після виділення фондом першого траншу у $2,1 млрд мають відбутися чотири перегляди програми.

У червні 2021 року представник МВФ Джеррі Райс заявив, що Україна показала певний прогрес для завершення першого перегляду програми stand-by, проте цього досі не достатньо.

У Міністерстві економіки переконані, що Україна отримає цьогоріч транш від МВФ, однак якщо цього не станеться до кінця року, то країна не відчує жодних потрясінь.

21 вересня місія МВФ з першого перегляду програми stand-by почала роботу з Україною, а 22 жовтня у Фонді оголосили про її успішне завершення. Це розблоковує транш у 500 млн СПЗ – близько $700 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло