В яких мобільних додатках користувачі витратили найбільше грошей за рік – дослідження

В яких мобільних додатках користувачі витратили найбільше грошей за рік – дослідження

Користувачі у світі витратили на мобільні додатки $135 млрд у 2021 році

В яких мобільних додатках користувачі витратили найбільше грошей за рік – дослідження
фото Shutterstock

У 2021 році користувачі витратили у мобільних додатках на 25% більше, ніж у 2020 році – $135 млрд, такі дані дослідження мобільного ринку, опубліковані компанією App Annie, на які посилається vc.ru.

65% всіх покупок роблять користувачі на iOS. Найбільше грошей витрачають геймери – на покупки в іграх припадає 60% доходів розробників App Store і майже 80% Google Play.

За кількістю завантажень лідирує Google Play – з магазину завантажували програми понад 100 млрд разів на рік, а з App Store – 30 млрд.

Найбільше користувачі витратили грошей у додатках для прямих трансляцій та онлайн-стримінгу – YouTube, Disney+, TikTok та Twitch.

Цікаво, що 20% всіх завантажень здійснили користувачі з Індії. На другому місці – США (9%), на третьому – Бразилія (8%).

TikTok посів перше місце у світі зі збільшення витрат користувачів серед соціальних додатків. На другому та третьому місці – платформа для прямих ефірів Bigo Live та Discord.

Серед додатків для знайомств користувачі найбільше витратили в Tinder, на другому місці – Bumble, в якому за час існування програми користувачі витратили більше $1 млрд.

На третьому місці знаходиться Hinge – тут витрати користувачів нещодавно перевищили 250 млн фунтів.

Як повідомлялося, Facebook, Twitter, YouTube і Snap втратили $10 млрд через нові правила Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло