Київська ОВА: в області вже відновлено понад 6 400 об’єктів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Київська ОВА: в області вже відновлено понад 6 400 об’єктів

Протягом 2023 року планують завершити поточні ремонти на Київщині

This material is also available in English
Київська ОВА: в області вже відновлено понад 6 400 об’єктів
Фото з відкритих джерел

Що сталося. У Київській області вже відновлено понад 6 400 об’єктів, пошкоджених внаслідок російської збройної агресії. Ще майже 3 700 об’єктів відновлені частково, проте забезпечено життєдіяльність. 

Джерело. Про це повідомив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

Деталі. У регіоні триває робота з відновлення об’єктів, що були пошкоджені внаслідок воєнних дій. Зокрема вже завершені ремонти 5 450 приватних домогосподарств та багатоквартирних будинків. Також частково відновлено понад 3 300 об’єктів житлового фонду.

Серед іншого, проведено роботи з відновлення 156 закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Ще 22 таких об’єкти відремонтовані частково. Також протягом усього періоду відновлено 86 закладів охорони здоров’я, пошкоджених унаслідок ведення бойових дій.

«Попри складні погодні умови, ми крок за кроком продовжуємо відбудовувати наш регіон. Протягом 2023 року плануємо завершити поточні ремонти на Київщині. Також в області є понад 4000 об’єктів житлового фонду, що потребують капітальних ремонтів. Зараз активно готуємося до початку відновлення таких об’єктів», – зазначив Бойко.

Зазначається, що ремонтні роботи виконуються за кошти, виділені з резервного фонду державного та місцевих бюджетів. Також за сприяння міжнародних партнерів, організацій та фондів відновлюються об’єкти по всій території області.

Бекграунд. Нагадаємо, що на Київщині цього року відновлять 18 багатоквартирних будинків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло