Активи Нікопольського заводу сталевих труб «ЮТІСТ» не змогли продати на аукціоні
Стартова ціна лоту становила 20 млн грн

На е-торгах не вдалося реалізувати нерухомість загальною площею 18 500 кв. м, це будівлі цехів і лабораторій, підстанцій та інші приміщення, рухоме майно ТОВ «Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ», а також права вимоги перед ТОВ «УКР МЕТАЛ ГРУП» на загальну суму 1,86 млн грн.
Про це Mind стало відомо з даних на сайті «Prozorro.Продажі».
Більш детально з переліком активів, що реалізуються, можна дізнатися за посиланням.
ЗАТ «Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ» було створено 2000 року на базі низки виробництв Нікопольського південнотрубного заводу. Воно стало в Україні монопольним підприємством із випуску геологорозвідувальних, насосно-компресорних і катаних труб для котлів високого тиску з вуглецевих і легованих марок сталі.
У 2011 році Госпсуд Дніпропетровської області визнав банкрутом ЗАТ «Нікопольський завод сталевих труб» ЮТІСТ « і відкрив ліквідаційну процедуру строком на рік.
У 2016 році за тією самою адресою – м. Нікополь, Трубників, 56 – було засновано ТОВ «Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ», яке зараз теж знаходиться у стані припинення.
За даними «Української правди», Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ», був серед тих підприємств, що на початку 2000х випустили облігації, які вважалися ринком надійними. Однак після настання кризи власники цих компанії вирішили не виконувати своїх зобов'язань. «Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ» однозначно в цьому ж списку. Нас він не зачепив – ми їхні папери продали за пів року до дефолту, а багато хто з ними постраждав», – зазначив директор КУА «Фінекс-Капітал», член рад УАІБ і АУФТ Ігор Когут.
За даними YouControl, ТОВ «ЮТІСТ» знаходиться у стані припинення.
Адреса підприємства: м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 56.
На момент визнання підприємства банкрутом, за даними Youcontrol, майном ТОВ володіла Рачкова Дарина. До неї підприємством володіли Рачков Андрій та Воїн Олексій.
За даними РБК, Рачков Андрій Володимирович був членом політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Експерший заступник генерального директора ДП «Державний науково-дослідницький та проектний інститут титану» у Запоріжжі.
У 2015 році Рачков балотувався у Дніпропетровську обласну раду, однак його не було обрано.
У 2022 році Вищий антикорупційний суд визнав його винним у крадіжці $1,2 млн із державного інституту титану та засудив до 10 років позбавлення волі .
З січня 2022 року перебуває у міжнародному розшуку, як особа що втекла з України.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що майно винзаводу ПРАТ «ГРОНА», пов'язаного з рф, продають на торгах за 10,34 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].