Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
Інструкція до трудоголіка: навіщо людині додаткові вітаміни

Інструкція до трудоголіка: навіщо людині додаткові вітаміни

І як їх правильно вживати

Цей матеріал також доступний російською
Інструкція до трудоголіка: навіщо людині додаткові вітаміни

Якщо ви не перший рік страждаєте від фанатичного трудоголізму і скаженого темпу життя, то загальна слабкість організму для вас не новина. Згадайте, скільки годин ви провели сьогодні в глибокому сні? А коли останній раз прокидалися дійсно бадьорим? Про стан шкіри і волосся навіть не варто згадувати – надто болюча тема. Спеціально для Mind Святослав Ханенко, засновник і головний лікар клініки для здорових SQLAВ, розповідає про секрети біохакінга, що здатні змінити звичний стан людини, яка пізнала всі «принади» сучасного життя.

У принципі, неважливо, скільки вам зараз років. Змінивши ставлення до свого фізичного і ментального здоров'я, ви не помічатимете віку.

Уявіть, що можна забути про шалене грюкання дверима, зриви на рідних і вживання заспокійливих. Як то кажуть, keep calm і сучасна наука вам на допомогу.

Поговоримо про вітаміни. Пам'ятайте: повне відновлення організму можливо лише за комплексного підходу.

Про дефіцит вітамінів. Почнемо з того, що навіть якщо ви дотримуєтеся всіх принципів правильного і здорового харчування, ваш організм все одно може страждати від дефіциту вітамінів.

У двох різних виробників відрізняється склад і цінність одного і того самого продукту. Це залежить від безлічі факторів, і простежити кількість вітамінів і мікроелементів, дивлячись на упаковку в магазині, просто неможливо. Навіть при максимально збалансованій, висококалорійній і «натуральній» дієті нестача деяких вітамінів у раціоні може сягати до 30% від норми.

Іноді важливу роль відіграє генетична схильність. Підсумок для всіх один: вітаміни необхідно вживати  додатково.

Вітаміни як таблетки. Вітаміни та БАДи – не солодкі чарівні пігулки, до них потрібно ставитися з усією відповідальністю і серйозністю. Почніть з комплексного обстеження організму: зробіть аналізи крові, волосся і шкіри. Кожен випадок унікальний, тому лише професійний аналіз зможе точно розповісти, яких мікроелементів та вітамінів не вистачає саме вам. Банально, але якщо ви ще продовжуєте харчуватися раз на день, наїдаючись донесхочу, то про правильне засвоєння вітамінів не може бути й мови. Наступний етап – переосмислення вашого принципу харчування.

В якому вигляді вживати вітаміни. Вітаміни поділяють на дві групи: водорозчинні та жиророзчинні. Водорозчинні (В, С) п’ють вранці або за півгодини до їжі, або під час, або одразу після їжі.

Жиророзчинні вітаміни (A, D, E, K) потрібно вживати разом з їжею, причому жирною (рослинні олії, горіхи, авокадо). Надходження вітамінів у вигляді таблеток може виявитися недостатньо ефективним для підтримки їхньої концентрації в організмі на необхідному рівні. Також часто на тлі захворювань органів травлення, зловживання алкоголем та й просто внаслідок похилого віку спостерігається порушення всмоктування вітамінів. Тому ін'єкції – гарантія результату.

Що таке БАДи. Це біологічно активні добавки, яких потребує наш організм. Існує декілька видів таких добавок: вітаміни, амінокислоти, мінерали, пробіотики і навіть спортивне харчування. Усі вони можуть служити додатковим джерелом енергії, відновити травну систему і обмін речовин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті