Освітній жовтень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, які можна пройти наступного місяця

Освітній жовтень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, які можна пройти наступного місяця

Дизайн-мислення, аналітика даних та інші теми, які дозволять вам покращити свої бізнес-результати

Этот материал также доступен на русском языке
Освітній жовтень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, які можна пройти наступного місяця
Фото: pixabay.com

Оскільки світ не стоїть на місці, а ринок стає все більш конкурентним, освоєння трендових навичок перетворюється швидше на необхідність, ніж на предмет вибору. Тому Mind пропонує вашій увазі свіжу добірку онлайн-курсів на наступний місяць, які можна пройти безкоштовно та отримати змогу покращити позиції свого бізнесу. Особливо радимо звернути увагу на курс «Дизайн-мислення для інновацій», який розпочнеться цього місяця на платформі Prometheus.

1. Інтерпретація і комунікація статистичних даних у бізнесі

Початок: 1 жовтня

Тривалість: 4 тижні/2 години на тиждень

Мова: англійська

Автори: Microsoft

Опис: На цьому курсі, присвяченому аналізу даних та статистиці, ви дізнаєтеся про ефективні стратегії та інструменти, які необхідні для якісної інтерпретації статистичних даних, а потім їх візуалізації та донесення для різноманітних бізнес-аудиторій.

2. Від даних до інсайту: вступ до аналітики даних

Початок: 2 жовтня

Тривалість: 8 тижнів/3 години на тиждень

Мова: англійська

Автори: Оклендський університет 

Опис: Будь-які організації хочуть використовувати дані, щоб прогнозувати поведінку й отримувати цінні та правдиві інсайти. Ви дізнаєтеся про великі дані, науку про дані, бізнес-аналітику та добування даних. Цей курс зосереджується на виявленні та вивченні даних, на тому, що потрібно  шукати в даних, які існують обмеження та як не дати їм ввести себе в оману.
Завдяки візуалізації цей курс допоможе вам швидко опанувати потрібні навички та відкрити для себе ідеї, що допоможуть вам краще зрозуміти цей світ за допомогою даних.

3. Сталий розвиток для професіоналів

Початок: 23 жовтня

Тривалість: 6 тижнів/3 години на тиждень

Мова: англійська

Автори: Університет м. Бат, Великобританія

Опис: Цей онлайн-курс охоплює основні визначення й історію сталого розвитку в цілому і його прояву в бізнесі. Ви дізнаєтеся, як і чому зараз підприємства інтегрують у свою діяльність аспекти сталого розвитку через політику корпоративної соціальної відповідальності, продуктові інновації та нові бізнес-моделі.

4. Операційний менеджмент

Початок: 26 жовтня

Тривалість: 6 тижнів/5–7 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори: Індійський інститут менеджменту м. Банґалор

Опис: Під час цього курсу ви зрозумієте, як здійснюються операції в організації та які чинники потенційно можуть викликати складність керування такими операціями. Також пояснюються такі поняття, як оцінка потужності, виявлення слабких місць в операційній діяльності та усунення обмежень.

5. Дизайн-мислення для інновацій

Початок: 30 жовтня

Тривалість: 5 тижнів

Мова: українська

Автори: Цей курс є освітнім проектом благодійної організації «Фонд випускників України» (Alumni Fund Ukraine), яка отримала дозвіл від Школи бізнесу Дарден, США, на переклад та запуск їхнього онлайн-курсу Design Thinking for Innovation на платформі Prometheus.

Опис: Ви дізнаєтеся, що таке дизайн-мислення, навчитеся працювати з моделлю чотирьох запитань, що допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до вирішення складних проблем та створення інновацій. Викладачі покажуть дизайн-мислення в дії, розкажуть про його методи, допоможуть проаналізувати власний спосіб мислення і розкажуть про швидкі й прості шляхи перевірки дієвості інноваційних рішень, які ми створюємо за допомогою дизайн-мислення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло