Освітній листопад: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують наступного місяця

Освітній листопад: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують наступного місяця

Теорії змін, бізнес-комунікації та інші теми, які можна опанувати наступного місяця

Этот материал также доступен на русском языке
Освітній листопад: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, що стартують наступного місяця
Фото: Shutterstock

З настанням холодів бажання відвідувати заходи і курси програє чашці кави та теплій ковдрі. І для того, аби останній місяць осені не пройшов даремно, Mind підготував топ-5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу, які дозволять вам тримати себе в інтелектуальному тонусі. Не гайте час, реєструйтесь за посиланнями, і вже незабаром ви зможете використати набуті знання на практиці.

Теорія змін для розвитку

Початок: 1 листопада

Тривалість: 4 тижні/3–4 години на тиждень

Мова: англійська

Автори: University of the Witwatersrand Johannesburg

Опис: Підхід теорії змін до оцінки будь-якого процесу надасть вам можливість оцінювати складні соціальні та бізнес-процеси. Курс ознайомить із теорією підходів та принципів до впровадження змін. Автори курсу нададуть інструменти для розуміння вже існуючих теорій змін, а також пояснять, як розробляти власні. 

Доказова технологія управління

Початок: 8 листопада

Тривалість: 6 тижнів/8–10 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори: MicroMasters

Опис: Візитівкою найбільших та найуспішніших компаній у світі є те, як вони використовують та цінують інформацію. На жаль, переважна більшість не мають ані знань, ані навичок для повного використання своїх інформаційних ресурсів. Управління технологіями на основі доказів зосереджується на їх належній оцінці. Мета полягає у наданні керівникам можливостей краще використовувати свої інформаційні активи шляхом ефективнішого використання технологічних основ та технологій для створення конкурентної переваги. Цей бізнес-курс допоможе вам зрозуміти стратегічну цінність інформації за допомогою аналітики.

Бізнес-комунікації 

Початок: 14 листопада

Тривалість: 6–7 тижнів/3–5 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори: MicroMasters

Опис: Після успішного закінчення курсу ви суттєво поліпшите свої письмові, презентаційні та комунікативні навички. Це допоможе досягти більших успіхів у діловому світі. Під час курсу є можливість дізнатися про низку успішних практик і основних управлінських принципів, які були отримані як в ході досліджень, так і з власного досвіду викладачів курсу; почерпнути багато нової інформації щодо різноманітних стратегій, що спрямовані на вдосконалення комунікативного стилю, підвищення ясності висловлення думок, лаконізму та способів впливу на слухачів. За допомогою курсу ви зможете проаналізувати всі форми вашого спілкування, а також у перспективі з легкістю виступати перед будь-якими аудиторіями.

Інноваційна стратегія: виклик загальноприйнятим припущенням

Початок: 20 листопада

Тривалість: 4 тижні/3 години на тиждень

Мова: англійська

Автори: Université Libre de Bruxelles

Опис: Після закінчення курсу ви отримаєте більш глибокі знання щодо інноваційних стратегій та можливостей їх застосовування в бізнесі. Вирішення проблем, які виникають наразі у світі, та у бізнесі зокрема, вимагає виходу за межі звичайного мислення. У цьому якраз і може допомогти відповідна інноваційна стратегія. Курс побудований на основі вікторин, сучасних теоретичних поглядів, кейсів, а також дискусій з провідними фахівцями, тому ви матимете змогу відразу на практиці закріпити щойно набуті знання про інновації.

Управління бізнес-процесами: вступ до процесного мислення 

Початок: 27 листопада

Тривалість: 3 тижні/2 години на тиждень

Мова: англійська

Автори: Queensland University of Technology

Опис: За допомогою цього курсу ви почнете бачити світ крізь об'єктив управління бізнес-процесами та матимете змогу підвищити ефективність роботи організації. Цей онлайн-курс надає можливість бачити переваги систематичного управління безліччю бізнес-процесів, що відбуваються у кожній організації. Навчаючись у експертів Квінслендського технологічного університету, ви подивитеся на складові бізнес-процесів, на шляхи покращення організаційних показників та ключових фаз проекту. А також зрозумієте, що бізнес-процеси знаходяться навколо і відіграють ключову роль у товарах і послугах, які ви споживаєте та які надаєте.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло