Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
7 цікавих україномовних телеграм-каналів для саморозвитку

7 цікавих україномовних телеграм-каналів для саморозвитку

Юридичні поради, вдосконалення української та інші освітні канали

Этот материал также доступен на русском
7 цікавих україномовних телеграм-каналів для саморозвитку
Фото Shutterstock

Телеграм продовжує набирати обертів, з'являється безліч каналів, але деякі з них заслуговують особливої уваги. У цій добірці тільки ті, які дійсно цікаво читати, з якісним контентом та корисними матеріалами, також виключно українською мовою.

Почни Щось!

Кількість підписників: 4520

Підбірка «мастрідів» про бізнес та саморозвиток, корисні статті та новини на бізнес-тематику. Допомагає замислитись та розкласти по «поличках» важливі теми, формує правильне бачення світу і підтримує мотивацію!

Studydive

Кількість підписників: 3550

Якщо ви полюбляєте вчитися і боїтеся пропустити цікавий воркшоп з діджитал-маркетингу, конференцію з блокчейну або лекцію про імпресіоністів (або ще щось, у Києві багато подій відбувається), то вам у нагоді може стати освітній канал Studydive. Анонси найактуальніших освітніх подій Києва та України, ексклюзивні лекції та знижки – все це можна знайти тут.

V темі

Кількість підписників: 1880

Кожного дня ми маємо тисячі інструментів зробити себе кращими. Можна читати бізнес-літературу, дивитись мотиваційні фільми, проходити онлайн-курси або відвідувати тренінги, лекції і ще безліч крутих штук. Але як не заблукати у цій безмежній кількості пропозицій і обрати справді якісні та цікаві? Відповідь проста – підписатись на V темі та слідкувати за новинами. Вони публікують лише перевірені й корисні матеріали. Мета каналу – допомогти вам вдосконалити себе. Будьте в темі!

Адвокат

Кількість підписників: 1915

Канал ведуть практикуючі юристи, які подають важкий і сухий юридичний матеріал звичайною простою людською мовою, іноді навіть з гумором.

Політика і ціль діяльності каналу – це робота над юридичною обізнаністю громадян, в результаті чого в Україні стане менше випадків порушення прав людей у державних органах, при трудових відносинах з роботодавцями та взагалі будь-де. Окремим заданням авторів каналу є мотивація читачів до початку або відкриття власної справи (бізнесу). У читачів каналу є можливість безоплатно отримати відповідь на своє юридичне питання.

Через канал також можна також замовити у юристів (адвокатів) платну юридичну консультацію із наданням вичерпної відповіді на юридичне питання або замовити певну юридичну послугу.

Що Біткоїться

Кількість підписників: 1030

Освітньо-медійний ресурс про криптовалюти і блокчейн із гумором.

Команді проекту не спиться, бо Криптомасони не діляться знаннями. Вони збентежені, що медіа досі не освітлюють криптушечку українською. Їм страшно, яка лавина (дез)інформації насувається на всіх. Вони переживають, що в школах на уроках інформатики досі не видобувають биткойн. Саме тому прийшли вони. Переходьте на бік мирної революції.

Корректаріум

Кількість підписників: 3615

Щоденні поради з української мови. Канал, який буде вельми корисним особливо для журналістів, перекладачів, редакторів і блогерів, що пишуть українською. А також для всіх носіїв мови, які хочуть говорити правильно, а не калькою з російської.

Startup Level

Кількість підписників: 3615

Автор публікує на каналі посилання на матеріали, нотатки та інструменти, що будуть корисні засновникам стартапів. Публікує лише те, що сам прочитав чи використовує. За тиждень у канал надходить п'ять посилань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті