Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Вчимося на помилках: 5 TED-виступів про користь невдач

Вчимося на помилках: 5 TED-виступів про користь невдач

Чому провали так само важливі, як і успішні кейси

Цей матеріал також доступний російською
Вчимося на помилках: 5 TED-виступів про користь невдач
Pixabay.com

Невдачі не дають нам радості, однак саме вони дозволяють вчитися, аналізувати і перегруповуватися. Mind пропонує читачам добірку з п'яти TED-виступів, які можуть підняти дух після невдачі та досягти успіху.

Астро Теллер: «Несподівана вигода від святкування невдачі»

Великі мрії – це не просто бачення, це бачення в поєднанні зі стратегіями, які роблять їх реальністю. Глава X (раніше Google X) Астро Теллер запрошує слухачів на «фабрику польотів на Місяць», де його команда прагне вирішувати найбільші проблеми у світі за допомогою експериментальних проектів. Секрет X – у створенні організації, в якій люди почуваються комфортно, працюючи над великими, ризикованими проектами і досліджуючи сміливі ідеї.


Елізабет Гілберт: «Успіх, невдача і прагнення творити далі»

Колись Елізабет Гілберт була нікому не відомою офіціанткою із закусочної, пригніченою кількістю листів з відмовами опублікувати її тексти. І все ж, незважаючи на шалений успіх книги «Їж, молись, кохай», вона зрозуміла, що досі асоціює себе з колишньою собою. Письменниця розповідає, чому успіх може бути таким же збентежуючим, як і провал. А також пропонує спосіб триматися на плаву незалежно від результатів.


Тім Харфорд: «Спроба, помилка і комплекс Бога»

Економічний оглядач Тім Харфорд вивчає складні системи і знаходить спільні риси між прикладами успішних систем: усі вони не були створені відразу ідеальними, а пройшли низку проб і помилок. У своєму виступі він закликає навчитися користуватися випадковістю і почати робити правильні помилки.


Сара Льюїс: «Вчіться любити майже перемогу»

Ще на своїй першій роботі мистецтвознавець Сара Льюїс помітила дещо важливе, вивчаючи творчість однієї художниці. Відкриття Сари було таким: не кожен твір – шедевр. Вона просить нас приймати майже-невдачі та напівперемоги в нашому житті. Чи не вони штовхають нас уперед під час гонитви за успіхом і майстерністю?


Цзя Цзян: «Про що я дізнався за 100 днів відмов»

Цзя Цзян сміливо робить вилазки на територію, якої багато хто з нас боїться: відмова. Намагаючись відшукати відмову протягом 100 днів – від прохання до незнайомця позичити $100 до запиту «поповнення бургера» в ресторані. Таким чином Цзян послабив чутливість до болю і сорому, які часто викликає відмова, і в цьому процесі виявив, що простий запит може відкрити нові можливості там, де ви очікуєте виявити глухий кут.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті