Вчимося на помилках: 5 TED-виступів про користь невдач

Вчимося на помилках: 5 TED-виступів про користь невдач

Чому провали так само важливі, як і успішні кейси

Этот материал также доступен на русском языке
Вчимося на помилках: 5 TED-виступів про користь невдач
Pixabay.com

Невдачі не дають нам радості, однак саме вони дозволяють вчитися, аналізувати і перегруповуватися. Mind пропонує читачам добірку з п'яти TED-виступів, які можуть підняти дух після невдачі та досягти успіху.

Астро Теллер: «Несподівана вигода від святкування невдачі»

Великі мрії – це не просто бачення, це бачення в поєднанні зі стратегіями, які роблять їх реальністю. Глава X (раніше Google X) Астро Теллер запрошує слухачів на «фабрику польотів на Місяць», де його команда прагне вирішувати найбільші проблеми у світі за допомогою експериментальних проектів. Секрет X – у створенні організації, в якій люди почуваються комфортно, працюючи над великими, ризикованими проектами і досліджуючи сміливі ідеї.


Елізабет Гілберт: «Успіх, невдача і прагнення творити далі»

Колись Елізабет Гілберт була нікому не відомою офіціанткою із закусочної, пригніченою кількістю листів з відмовами опублікувати її тексти. І все ж, незважаючи на шалений успіх книги «Їж, молись, кохай», вона зрозуміла, що досі асоціює себе з колишньою собою. Письменниця розповідає, чому успіх може бути таким же збентежуючим, як і провал. А також пропонує спосіб триматися на плаву незалежно від результатів.


Тім Харфорд: «Спроба, помилка і комплекс Бога»

Економічний оглядач Тім Харфорд вивчає складні системи і знаходить спільні риси між прикладами успішних систем: усі вони не були створені відразу ідеальними, а пройшли низку проб і помилок. У своєму виступі він закликає навчитися користуватися випадковістю і почати робити правильні помилки.


Сара Льюїс: «Вчіться любити майже перемогу»

Ще на своїй першій роботі мистецтвознавець Сара Льюїс помітила дещо важливе, вивчаючи творчість однієї художниці. Відкриття Сари було таким: не кожен твір – шедевр. Вона просить нас приймати майже-невдачі та напівперемоги в нашому житті. Чи не вони штовхають нас уперед під час гонитви за успіхом і майстерністю?


Цзя Цзян: «Про що я дізнався за 100 днів відмов»

Цзя Цзян сміливо робить вилазки на територію, якої багато хто з нас боїться: відмова. Намагаючись відшукати відмову протягом 100 днів – від прохання до незнайомця позичити $100 до запиту «поповнення бургера» в ресторані. Таким чином Цзян послабив чутливість до болю і сорому, які часто викликає відмова, і в цьому процесі виявив, що простий запит може відкрити нові можливості там, де ви очікуєте виявити глухий кут.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло