Захворіло у світі
10,742,416
Померло у світі
517,162
Вилікувалось у світі
5,515,076
Захворіло в Україні
45,887
Померло в Україні
1,185
Вилікувалось в Україні
20,053
5 пріоритетів Офісу Володимира Зеленського

5 пріоритетів Офісу Володимира Зеленського

Найважливіші політичні проекти, на здійсненні яких сконцентрував сили президент України

Цей матеріал також доступний російською
5 пріоритетів Офісу Володимира Зеленського
Фото: president.gov.ua

Влітку і восени 2019 року Офіс нового президента здійснював тотальний контроль над кожним важливим рішенням обраного в липні парламенту, уряду і навіть регіональних чиновників – цього в Україні ніколи не траплялося раніше. Володимир Зеленський особисто виносив вердикти по кожному ключовому питанню в країні та персонально відповідав за діяльність всієї влади.

Однак до листопада у президента сформувалося декілька важких політичних завдань, що вимагають занадто багато часу. Володимиру Зеленському, за словами джерел в його оточенні, довелося перекласти контроль над менш пріоритетними питаннями на плечі своїх заступників, щоб зосередитися на п'яти проєктах: укладенні «Великої угоди» з РФ, переговорах із міжнародними союзниками, взаємодії з МВФ, введенні в Україні ринку землі та співпраці з парламентом.

Укладення «Великої угоди» з РФ

Врегулювання відносин із Росією стало абсолютним пріоритетом для Володимира Зеленського. Його здатність безпосередньо домовлятися з Владіміром Путіним була продемонстрована 7 вересня, коли після телефонної розмови між президентами України і РФ країни обмінялися ув'язненими за формулою «35 на 35».

Днями Володимир Зеленський підготував громадськість до майбутніх нових переговорів з Владіміром Путіним і ймовірного укладення з ним нових угод. В опублікованому 3 грудня відеозверненні президент України, стоячи на біговій доріжці, порівняв відсутність діалогу з лідером РФ із ходьбою на місці по такій доріжці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті