Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
БЦ HORIZON PARK отримав сертифікат «зеленої» будівлі

БЦ HORIZON PARK отримав сертифікат «зеленої» будівлі

Оцінку проводила компанія MCL, ліцензований оцінювач BREEAM International New Construction та BREEAM International In-Use

Этот материал также доступен на русском
БЦ HORIZON PARK отримав сертифікат «зеленої» будівлі

БЦ HORIZON PARK отримав сертифікат «зеленої» будівлі BREEAM In-Use International. Це вже другий бізнес-центр у портфелі нерухомості Dragon Capital, що пройшов міжнародну сертифікацію «екологічного будівництва»: як повідомлялось раніше, БЦ GRAND першим серед бізнес-центрів у Києві отримав сертифікат BREEAM In-Use.

На українському ринку комерційної нерухомості екологічних будівель стало більше: бізнес-центр Horizon Park успішно пройшов сертифікацію за схемою BREEAM In-Use International. Оцінку проводила компанія MCL, ліцензований оцінювач BREEAM International New Construction та BREEAM International In-Use.

Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management, прокоментувала: «На сьогодні вже два наші бізнес-центри БЦ Horizon Park та GRAND мають сертифікати «зеленої будівлі». Ми й надалі плануємо проводити сертифікацію інших об’єктів нашого портфелю, в першу чергу бізнес-центрів, адже це є усталеною практикою у розвинених країнах та однією з переваг об’єкту для орендарів».

Серед переваг бізнес-центру Horizon Park в процесі оцінки були відзначені забезпеченість природним освітленням робочих місць, організований роздільний збір побутових відходів, транспортна доступність до будівлі, а також безпечний доступ пішоходів, автомобілів та обслуговуючих транспортних засобів до будівлі. В управлінні будівлею команда бізнес-центру велику увагу приділяє якості мікроклімату та безпечності внутрішнього середовища.

«Аудит бізнес-центру проводився за двома частинами – Part 1: Asset Performance (Ефективність активу) та Part 2: Building Management (Ефективність управління). БЦ Horizon Park став першим в Україні офісним центром, оцінка якого охоплювала одразу дві частини. Така сертифікація – це тривалий та трудоємний процес, оскільки до роботи залучались команди з управління та експлуатації будівлі. Наразі оцінювачі нашої компанії проводять сертифікацію житлових комплексів, інноваційного парку, бізнес-центрів, торговельно-розважального центру та промислового об’єкту» – повідомив керівник компанії MCL Микола Герасименко.

Аудит об’єктів нерухомості за схемою BREEAM In-Use проводиться для підтвердження відповідності критеріям системи оцінки, розробленим спеціально для будівель, що експлуатуються, та впровадженню вимог стандарту в управлінський та операційні процеси будівлі.

Міжнародний стандарт екологічного будівництва BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) є найбільш популярним, незалежним і широко використовуваним в Європі методом оцінки якості та екологічності об’єктів нерухомості. Автором стандарту є організація BRE Global (Сполучене Королівство). За двадцять дев’ять років існування стандарту більш ніж 550 000 будівель отримали відповідні сертифікати. Більш того, світовий та європейський досвід будівництва свідчать, що «зелена» сертифікація є абсолютною нормою, а в деяких країнах – прийнята на державному рівні. Сертифікація BREEAM є гарантією забезпечення безпеки для довкілля, безпеки та комфорту для користувачів будівель, контролю всіх операційних процесів, а також скорочення експлуатаційних витрат за рахунок високої енергоефективності та ощадного використання ресурсів.

Про компанію MCL:

Компанія MCL – лідер ринку екологічної сертифікації в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 2011 році як професійна компанія у сфері екології та охорони навколишнього природного середовища. Щоб відповідати потребам ринку, а саме забезпечити повний комплексний підхід та створенню екологічно безпечних виробництв та об’єктів, ми розширили сферу послуг та відкрили нові напрями з проєктування та девелопменту вітроенергетики. За роки роботи ми сформували міцну команду експертів з екології, оцінювачів BREEAM, LEED та WELL, повну проєктну групу, профільних науковців з дослідження флори та фауни.

Вперше в Україні сертифіковано житлову будівлю по стандарту BREEAM!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті