«Стала» література: економічний аспект

«Стала» література: економічний аспект

Книги українських видавництв, присвячених Цілі ООН №8 «Гідна праця та економічне зростання»

«Стала» література: економічний аспект
Фото depositphotos.com

«Поворот ключа», Рут Веа

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація: Ровен Кейн випадково натрапляє на вакансію – сім’ї з чотирма дітьми потрібна досвідчена нянька.

Отримавши роботу, жінка вражена розкішшю, в якій живе родина Елінкортів. «Розумний будинок», вражаючі панорами Шотландії, щаслива сім’я… Ровен потрапляє у справжній кошмар – жахіття, що не піддається логічним поясненням і закінчиться смертю дитини.

Пишучи адвокату з тюрми, Ровен розплутує химерні події, що привели її до в’язниці. Визнає, що помилялася, зізнається в брехні й розкриває таємниці, але переконує – не вбивала. Вона не винна. Принаймні, не в убивстві. А це означає, що винний на волі…


Для дітей

«Розмови з донькою про економіку. Коротка історія капіталізму», Варуфакіс Яніс

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2018

Анотація:

Як пояснити нерівність народів та держав і чим може зарадити демократія? Світом керують гроші чи їх відсутність? Як працює економіка в ринковому суспільстві? Куди веде людство розвиток технологій і чи є в людини шанс залишитися людиною і вберегти планету від самої себе?

На ці та інші теми зі своєю 13-річною донькою Ксенею розмовляє відомий грецький економіст Яніс Варуфакіс.

Пояснити просто й цікаво складні, але дуже важливі речі йому допомагають: цар Едіп та Ікар, Архімед, австралійсь­кі аборигени, доктор Франкенштейн, Фауст і навіть агент Сміт з культової «Матриці».

Прочитати рецензію


Мистецтво стратегії

Автор: Діксіт Авінаш К., Нейлбафф Баррі Дж.

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2019

Анотація:

Стратегічне мислення – це мистецтво перевершити суперника, усвідомлюючи, що суперник намагається перевершити тебе.

Це також мистецтво пошуку шляхів до співпраці, навіть коли інші керовані винятково особистим зиском. Це мистецтво тлумачити і виявляти інформацію. А ще мистецтво ставити себе на місце іншого, щоб передбачити його вчинки й уплинути на них.

Автори книжки вважають, що майстерне стратегічне мислення за таких численних і розмаїтих ситуацій і надалі залишається мистецтвом, але в основі його є кілька простих базових принципів – так і виникає ціла наука стратегії, а саме – теорія гри.


МВА за 10 днів, Сільбіґер Стівен

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2019

Анотація:

У своїй книжці про 10-денний курс MBA, яка є міжнародним бестселером, автор фахово й з гумором розповідає про те, як, навчаючись самос­тійно, скласти та втілити маркетинговий план, розібратися у фінансовій документації, побудувати успішну комунікацію з колегами й керівництвом, розвивати корпоративну стратегію і вільно розмовляти на мові MBA.

Тут знайдете інструменти успішного ведення бізнесу, яких навчають у найкращих бізнес-школах світу.

Прочитати рецензію

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло