Весняний розігрів: 5 найяскравіших фестивалів березня

Весняний розігрів: 5 найяскравіших фестивалів березня

Які події можуть спонукати до подорожі, аби зустріти весну за межами засніженої України

Этот материал также доступен на русском языке

Із початком весни по всьому світу готуються святкувати День Святого Патрика, у Португалії пройде Міжнародний фестиваль шоколаду, а новинки автопрому продемонструють на Міжнародному салоні у Швейцарії. Куди ще варто завітати у березні – читайте у добірці Mind.

Кінофестиваль Human Rights Watch

Коли: 7-16 березня

Де: Лондон, Англія

Весняний розігрів: 5 найяскравіших фестивалів березня
Фото ff.hrw.org/london

Фестиваль Human Rights Watch проходить одразу у чотирьох кінотеатрах Лондона. Кожного року найбільша у світі організація із захисту прав людини показує глядачам колекцію кінофільмів, що присвячені проблемі несправедливості та боротьбі з нею. Фільми проходять попередній відбір – на конкурсі зазвичай представлено понад 500 робіт, з яких відвідувачам фестивалю демонструється близько сорока.

Фестиваль Святого Патрика

Коли: 16-19 березня

Де: Дублін, Ірландія

Весняний розігрів: 5 найяскравіших фестивалів березня
Фото Shutterstock

День Святого Патрика в Ірландії почали відзначати ще у Х-ХІ столітті, а з 1903 року 17 березня – офіційний вихідний. І хоча традиція святкування є не лише в Ірландії, а й у багатьох інших країнах, найбільш колоритними все одно залишаються гуляння у Дубліні. Вулиці міста вбирать у зелене, а головними символами свята є трилисник та лепрекони. Після святкової ходи місцеві жителі рушають до пабу – за «чаркою Патрика». Кажуть, що в свій останній келих віскі чи елю потрібно кинути трилисник, випити напій, а його кинути через ліве плече – це на щастя.

Книжкова ярмарка Livre

Коли: 16-19 березня

Де: Париж, Франція

Весняний розігрів: 5 найяскравіших фестивалів березня
Фото facebook.com/salondulivre

Уперше найбільша книжкова виставка Франції проходила у 1981 році. Нині до виставкового центру Porte de Versailles з'їзжаються професіонали та любителі книжкової справи з усього світу. На виставці представлено не лише книги, а й журнали та мультимедійні засоби інформації, а також є можливість першим ознайомитися з літературними новинками та поспілкуватися з авторами книжок.

Rock the Pistes 2018

Коли: 18-24 березня

Де: Порт-дю-Солей, Франція

Весняний розігрів: 5 найяскравіших фестивалів березня
Фото facebook.com/rockthepistes

Фестиваль Rock the Pistes проходить на гірськолижному курорті Франції увосьме. Головна його особливість в тому, що до місця проведення усі гості дістаються на лижах. Цього року на сцені фестивалю виступить німецька співачка Alice Merton, британський рок-гурт The Horrors, швейцарський співак Stephan Eicher та багато інших. «На розігріві» гратимуть відомі европейські діджеї.

Манчестерський заплив качок

Коли: 30 березня

Де: Манчестер, Англія

Весняний розігрів: 5 найяскравіших фестивалів березня
Фото facebook.com/mcrduckrace

В останню п'ятницю перед Великоднем у Манчестері є незвичайна традиція – там проводиться заплив надувних качечок для ванни. За один фунт кожен може придбати каченя, прикрасити його на свій розсуд, а потім взяти з ним участь у перегонах. Бажаючих дуже багато, тому для того, щоб роздивитися свою качку, місце потрібно буде зайняти заздалегідь. Усі кошти від продажу іграшок ідуть на благодійність.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло