Майте на увазі: головні події 7 – 15 листопада

Майте на увазі: головні події 7 – 15 листопада

Two Generations Together. Моцарт / Брамс, Вишуканий алкомаркет та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У суботу, 7 листопада в Національному заповіднику «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24) відбудеться концерт Two Generations Together. Моцарт / Брамс. У програмі: Й. Брамс Струнний секстет No. 2 соль мажор, Op. 36.; В. А. Моцарт Фортепіанний квартет мі-бемоль мажор, KV 493.

Гратимуть: Андрій Павлов (скрипка), Даніїл Гоноболін (скрипка), Влад Осадчий (альт), Олександр Свєт (альт), Артем Полуденний (віолончель), Арсеній Ставицький (віолончель) та Валерія Шульга (фортепіано).

Майте на увазі: головні події 7 – 15 листопада

Початок о 16:00. Вартість квитків 200 грн.


У неділю, 8 листопада Всі. Свої проводитимуть традиційний щорічний Алкомаркет за адресою вул. Десятинна, 12.

На відвідувачів чекає великий вибір для задоволення будь-яких гедоністичних уподобань: вино, пиво, сидри, настоянки, м’ясні закуски, сир, солодощі та купа фермерських продуктів. За музичний супровід відповідатиме Old Fashioned Band, що наповнюватиме маркет осіннім фанком.

Майте на увазі: головні події 7 – 15 листопада

Початок о 10:00. Вхід вільний.


У четвер, 12 листопада в Inverium platform (вул. Володимирська, 49А) – лекція Генії-двійники: Франц Кафка і Бруно Шульц.

Ми звикли, що література – справа вкрай приватна, де цінуються несхожість та оригінальність. Але в історії культури трапляються дивні зближення, здатні пролити світло і на логіку епохи як такої, і на конкретні тексти, що вже стали класикою.

Чех Франц Кафка і його менш відомий «двійник», поляк Бруно Шульц народилися в одній імперії, мали єврейське коріння, працювали не там, де мріяли, в особистому житті мали схожий безлад і були невротиками. Й автор «Перетворення», й автор «Санаторію під клепсидрою» тяжіли до малої форми і сюрреалізму, писали символічні автобіографії та були прочитані набагато пізніше своєї смерті. Прочитані та майже незрозумілі.

Чого в них насправді більше: подібного чи відмінного?

Лектор – Євгеній Стасіневич, літературний критик, літературознавець, радіоведучий, ведучий програми про літературу «Букоголіки» на UA: Суспільне.

Майте на увазі: головні події 7 – 15 листопада

Початок о 19:00. Вартість квитків 220-450 грн.


У суботу, 14 листопада у Маріїнському Палаці (вул. Михайла Грушевського, 5А) пройде екскурсія Дотик до державної резиденції та ворожіння в магічному місці Києва.

Саме Маріїнський Палац представляє Україну на міжнародному рівні: тут проходять урочисті події загальнодержавного значення. Спорудження палацу припадає на добу правління Єлизавети Петрівни, чоловіком якої був Олексій Розумовський, брат останнього гетьмана України Кирила Розумовського. Відвідувачі також прослухають історію створення Шоколадного будиночку, що збудований у стилі Венеціанського ренесансу для купця першої гільдії Могильовцева. На завершення – поринання у світ ворожіння та чаклунства в місці, де магію можна не лише побачити, але й спробувати на смак.

Майте на увазі: головні події 7 – 15 листопада

Початок об 11:15. Вартість квитків 400-450 грн.


У неділю, 15 листопада у Жовтневому Палаці / Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Алея Героїв Небесної Сотні, 1) можна відвідати виставу «Розмови чоловіків середнього віку» від «Квартету И».

Що насправді хвилює чоловіків? У першу чергу, звичайно, жінки. Потім – робота, гроші, успіх…

Четверо чоловіків говорять на сцені саме про те, що їх цікавить, і саме те, що вони про це насправді думають. Про стосунки з жінками, про незадоволені амбіції, голлівудське кіно, зради та наближення старості.

Майте на увазі: головні події 7 – 15 листопада

Початок о 19:00. Вартість квитків 1200-4200 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті