Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Туреччина розмістить свою військову базу у Катарі

Туреччина розмістить свою військову базу у Катарі

За відповідний законопроект проголосувало 240 депутатів

Парламент Туреччини в середу схвалив законопроект, що дозволяє направити війська до турецької військової бази в Катарі. Про це повідомляє Reuters.

Такий крок став явним вираженням підтримки Туреччиною арабської країни, коли вона потрапила до торгової та дипломатичної ізоляції.

За законопроект, який було підготовлено до дипломатичної кризи у Катарі, проголосувало 240 депутатів.

Можливість створення турецької військової бази в Катарі було передбачено угодою щодо укріплення двостороннього співробітництва між країнами, яка була підписана ще у 2014 році.

Нагадаємо, 5 червня Саудівська Аравія, Єгипет, ОАЕ, Бахрейн, Лівія, Мальта та Маврикій оголосили про розірвання дипломатичних та будь-яких транспортних зв’язків із Катаром.

Такі дії спричинили паніку серед катарців, які в очікуванні економічної блокади кинулись скуповувати продукти харчування. Через кліматичні особливості країни, країні доводиться розраховувати на імпортні продовольчі товари.

Як повідомлялось, Саудівська Аравія дала Катару добу на виконання 10 умов, головною з яких є припинення Катаром усіх відносин із ХАМАСом і терористичною організацією «Брати-мусульмани».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті