Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Ощадбанк наполягає на забезпеченні населення фінансовими сервісами у відділеннях «Укрпошти»

Ощадбанк наполягає на забезпеченні населення фінансовими сервісами у відділеннях «Укрпошти»

У населених пунктах, де відбувається скорочення регіональних відділень держбанку

Ощадбанк наполягає на забезпеченні населення фінансовими сервісами у відділеннях «Укрпошти»
Фото: Shutterstock

Державний Ощадбанк наполягає на співпраці з національним оператором поштового зв'язку – «Укрпоштою» в забезпеченні фінансового обслуговування в населених пунктах, де відбувається скорочення регіональних відділень банку, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, про це заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний на прес- конференції у Києві.

«У цій співпраці – спільний економічний інтерес, якщо хочете – колаборація. Це не конкуренція, це саме співробітництво щодо забезпечення фінансової інклюзивності – того, що є стратегічною метою і для Ощадбанку, і для «Укрпошти», – сказав Пишний.

Так, у рамках схваленої 21 лютого оновленої стратегії реформування державного банківського сектора передбачена суттєва оптимізація мережі відділень Ощадбанку. Водночас фінустанова вважає важливим збереження доступу населення до фінансових сервісів у тих пунктах, де планується закриття відділень, і бачить таку можливість у розширенні співпраці з «Укрпоштою».

«Така співпраця – це абсолютно обґрунтований з економічної точки зору підхід єдиного акціонера – держави, щодо використання своїх двох найбільш розгалужених структур – Ощадбанку та «Укрпошти», – зазначив Пишний.

Як повідомлялося, «Укрпошта» розраховувала з середини 2018 року розпочати надання ряду фінансових послуг, та навіть для цього розглядала можливість придбання банку або стратегічного партнерства з фінустановами. Однак проти цього виступали Нацбанк, Європейська Бізнес Асоціація та Незалежна асоціація банків України, через те, що частка державних банків вже і так надто значна в Україні. Пізніше до противників зазначеної ініціативи приєднався і Мінфін.

«Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і надає близько 50 видів послуг у 11 500 відділеннях по всій Україні. Штат підприємства налічує 73 000 працівників, з яких майже половина – листоноші.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав 2-е місце (222,15 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні.

Ощадбанк отримав 3,5 зірок з 5 можливих в оновленому рейтингу банків Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті