«Укрпошта» поповнила свій автопарк на 200 автівок (ФОТО)

«Укрпошта» поповнила свій автопарк на 200 автівок (ФОТО)

Тепер в оновленій послузі кур'єрської доставки зміниться не лише швидкість і кількість годин очікування

«Укрпошта» поповнила свій автопарк на 200 автівок (ФОТО)
Фото УНІАН

«Укрпошта» закупила більше 200 автомобілів за останні 5 місяців та продемонструвала автівки нового автопарку – 30 машин кур'єрської доставки, а також магістральні вантажівки, авто міжміських і районних сполучень. Про це розповів виконувач обов'язків генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський, повідомляє «Укрінформ».

«За останні п'ять місяців минулого року ми закупили більше автівок, ніж за попередні п'ять років. Загалом, це – більше 200 автомобілів. Цього року ми плануємо не збавляти темп», – розповів журналістам .

«Багато людей уже не хочуть приходити до відділення, а отримувати свої посилки за допомогою кур'єрів. Тому ми запроваджуємо кур'єрську доставку, і ця послуга буде розширюватись із кожним роком. Щокварталу будемо додавати нові автівки по місту Києву, а також у містах-мільйонниках. Далі послуга поширюватиметься на решту населених пунктів України», – додав він.

	«Укрпошта» поповнила свій автопарк на 200 автівок

За його словами, в оновленій послузі кур'єрської доставки зміниться не лише швидкість і кількість годин очікування, а й вага відправлень.

«У нових автівках буде можливість доставляти велику побутову техніку», – зазначив Смілянський.

Як пояснив перший заступник генерального директора з операційної діяльності Олександр Перцовський, в Укрпошті планують, що на кур'єрській доставці працюватиме 140 автомобілів, сотня з яких будуть новими.
«Більше 90 млн грн було спрямовано на закупівлю партії кур'єрських авто», – уточнив Перцовський.

Разом із новими автомобілями по вулиці Хрещатик було продемонстровано й старі машини «Укрпошти», деякі з яких експлуатуються вже понад 15 років.

	«Укрпошта» поповнила свій автопарк на 200 автівок
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло