«Укроборонпром»: український суд зобов’язав український завод сплатити російській корпорації «МиГ» понад 2 млн грн

«Укроборонпром»: український суд зобов’язав український завод сплатити російській корпорації «МиГ» понад 2 млн грн

Держконцерн «Укроборонпром» буде оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області

«Укроборонпром»: український суд зобов’язав український завод сплатити російській корпорації «МиГ» понад 2 млн грн
Фото: УНІАН

Господарський суд Хмельницької області підтримав країну-агресора в судовому спорі між «Красилівським агрегатним заводом», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпрому», та «Российская самолетостроительная корпорация «МиГ», якій українській завод має виплати понад 5 млн руб (понад 2 млн грн.), йдеться у повідомленні на сайті держконцерну.

«Український суд повністю задовольнив позовні вимоги російської компанії та присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь «МиГ», який є одним з основних підприємств російської військової промисловості», – йдеться у повідомленні.

Рішення було ухвалено 18 квітня суддями Смаровоз М.В., Виноградова В.В. та Гладюк Ю.В, за результатами розгляду судової справи №924/774/18.

Як наголошують в українському держконцерні, це рішення повністю суперечить Указу Президента України № 82/2019 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Вказаним Указом АТ «Российская самолетостроительная корпорация «МиГ», було включено до списку юридичних осіб щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), відповідно до вимог Закону України «Про санкції».

Окрім того, українські санкції проти Російської Федерації, указ про розширення яких було підписано Президентом України Петром Порошенком, синхронізовані з аналогічними санкціями Європейського Союзу і США.
Зазначимо, що Держконцерн «Укроборонпром» буде оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції.

АТ «Российская самолетостроительная корпорация «МиГ» входить до складу АТ «Объединённая авиастроительная корпорація», 100% акцій якої належить Російській Федерації. Російський «МиГ» є одним з основних підприємств російського ОПК та виконує повний цикл робіт в сфері створення, ремонту та модернізації винищувальної авіації, озброюючи російську армію літаками МіГ-29 та їх модернізованими версіями.

Нагадаємо: Державний концерн «Укроборонпром» створив нову командно-штабну машину БТР-3КШ, яка призначена для управління підрозділами в умовах сучасного поля бою. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті