Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
АМПУ провела аукціони на проведення днопоглиблення водосховищ на Дніпрі

АМПУ провела аукціони на проведення днопоглиблення водосховищ на Дніпрі

Закупівля складалася з двох лотів на Кам’янському та Кременчуцькому водосховищах

АМПУ провела аукціони на проведення днопоглиблення водосховищ на Дніпрі
Фото: pixabay.com

Аукціони в тендері на проведення поточного ремонтного черпання судноплавних річкових внутрішніх водних шляхів загального користування відбулися 20 травня в електронній системі ProZorro. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Закупівля складалася з двох лотів. Перший лот – відновлення глибин на перекатах Кам’янського водосховища. До торгів були допущені дві компанії.

ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро «Азімут» (Україна) зробило найнижчу цінову пропозицію – 2,9 млн грн без ПДВ, що на 90 000 грн менше очікуваної вартості. Після підписання договору підряднику необхідно буде виконати роботи в обсязі 30 000 куб. м.

Другий лот – експлуатаційне днопоглиблення суднового ходу Кременчуцького водосховища. До аукціону допущено три компанії.

ТОВ «СОБІ» (Україна) здобуло перемогу, запропонувавши ціну 43,8 млн грн без ПДВ. Економія коштів може скласти 33,1 млн грн (або 43%) від очікуваної вартості закупівлі. Загальний обсяг робіт складає 770 000 куб. м. ґрунту.

Філія «Днопоглиблювальний флот» ДП «АМПУ» – відокремлений структурний підрозділ, що спеціалізується на організації і виконанні днопоглиблювальних робіт, забезпеченні гарантованих габаритів на внутрішніх водних шляхах України та в акваторіях морських портів.

Раніше повідомлялося, що АМПУ підписав договір на днопоглиблення Маріупольського порту. Переможець тендеру «СТБ «Азімут» виграв у перегонах завдяки пропозиції найнижчої ціни.

Нагадаємо: АМПУ визначив переможця аукціону на днопоглиблення Бердянського порту. Система ProZorro визначила переможця – СТБ «Азімут», яке запропонувало нижчу на 17,5% ціну за оголошену вартість робіт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті