Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Кубів делегатам ПАРЄ: «Ви годуєте жадібного монстра, якому завжди мало»

Кубів делегатам ПАРЄ: «Ви годуєте жадібного монстра, якому завжди мало»

ПАРЄ не виправила порушення, за які Росію було позбавлено голосу в Раді

Кубів делегатам ПАРЄ:  «Ви годуєте жадібного монстра, якому завжди мало»
віце-прем’єр-міністр Степан Кубів
Фото: УНІАН

Делегати Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) не розуміють, що підтримавши Росію у питанні повернення її делегації, вони створють собі проблеми на майбутнє, адже фактично «годують жадібного монстра, якому завжди мало». Таку думку під час засідання уряду висловив віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, передає кореспондент Mind.

«25 червня ПАРЄ відкриває Росії можливість повернутися до її лав. Я ставлю питання: чи може Росія відпустила незаконно заарештованих українських моряків? Чи повернула український Крим? Чи припинила інші протиправні та незаконні дії, які позбавили її голосу?», – спитав Кубів.

Він зазначив, Україна через агресію Росії втратила 20% економіки 7,2% території..., 13000 людей загиблими, а ще 30 000 було поранено та 1,7 млн людей стали політичними в’язнями.

«Звертаюся до кожної країни, яка підтримала повернення російської делегації до ПАРЄ: ви годуєте жадібного монстра, якому завжди буде мало. Кожна поступка лише розпаює апетити. Сьогодні Європа не розуміє, ухваливши це рішення, що вона робить велику проблему на майбутнє сильної Європи, яка не може бути ні без України, ні без Криму», – сказав перший віце-прем’єр.

Також Кубів звернувся до тих країн, делегації яких голосувати проти повернення російської делегації до ПАРЄ, зазначивши: «ми дякуємо вам за солідарні з нами  переконання, що демократія ґрунтується на рівності перед законом. Злочинцям  ми не повинні дозволяти жити не за правилами, бо злочини і вбивства стануть нормою, до якої звикають».

Нагадаємо як раніше повідомляв Mind, учора рішенням ПАРЄ було повернено до складу ПАРЄ делегацію Росії. Українська делегація оскаржила таке рішення  та заблокувала обрання росіянина Леоніда Слуцького віце-головою ПАРЄ.

Пізніше делегація вирішила не брати  участі в роботі ПАРЄ окрім питань, які стосуються Росії. Також було вирішено що делегація не буде голосувати за обрання Генерального секретаря Ради Європи, що, вочевидь, дозволить подставити під сумнів легітимність цього рішення. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті