Білорусь обмежила ввезення свинини з Львівської області через АЧС

Білорусь обмежила ввезення свинини з Львівської області через АЧС

Скасовуються всі раніше видані дозволи на ввезення цих товарів з Львівської області

Білорусь обмежила ввезення свинини з Львівської області через АЧС
Фото: pixabay.com

Білорусь обмежила ввезення свинини з Львівської області через африканську чуму свиней (АЧС). Про це йдеться у наказі від 22 серпня 2019 року Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільдержпроду Білорусі.

За інформацією Міжнародного епізоотичного бюро, на території Львівської області зареєстровано випадок захворювання свиней на АЧС.

У зв'язку з цим вводяться тимчасові обмеження на ввезення до Білорусі з українського регіону живих свиней, зоопаркових та циркових тварин сприйнятливих видів, свинини (в тому числі м'яса диких кабанів) та іншої харчової свинарської сировини, а також продуктів їх переробки, шкіряної, рогокопитної і кишкової сировини, щетини, мисливських трофеїв, отриманих від тварин сприйнятливих видів, іншої продукції.

Скасовуються всі раніше видані дозволи на ввезення цих товарів з Львівської області до Білорусі.

Раніше повідомлялося, що 16 серпня 2019 року на території свиноферми поблизу села Кавське Стрийського району було зафіксовано випадки смертей поголів’я. Експрес-методом у лабораторії підтвердили наявність збудника африканської чуми свиней у загиблих тварин.

Після цього стало відомо, що Україна відправить на забій близько 100 000 свиней після того, як на території одного з найбільших в країні свинокомплексів було зафіксовано спалах африканської чуми свиней.

Нагадаємо: загальні збитки держави від АЧС лише за останні роки склали понад 2,1 млрд грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті