НБУ відкликав ліцензію «Укрсоцбанку»

НБУ відкликав ліцензію «Укрсоцбанку»

Відповідне рішення прийняте правлінням НБУ 24 жовтня 2019 року

НБУ відкликав ліцензію 	«Укрсоцбанку»
Фото: УНІАН

Національний банк України (НБУ) відкликав банківську ліцензію та виключив АТ “Укрсоцбанк” з Державного реєстру банків. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відповідне рішення № 799-рш прийняте правлінням НБУ 24 жовтня 2019 року.

Прийняте рішення пов’язане із завершенням реорганізації “Укрсоцбанку” шляхом приєднання до “Альфа-Банку” за спрощеною процедурою відповідно до вимог закону України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків”. 

Нагадаємо: 16 жовтня «Альфа-Банк Україна» та «Укрсоцбанк» завершили об’єднання балансів та технічні роботи, пов’язані з приєднанням «Укрсоцбанку» до «Альфа-Банку Україна».

11 вересня єдиний акціонер «Укрсоцбанку» прийняв рішення про припинення діяльності шляхом приєднання банку до АТ «Альфа-Банк». Наступного дня Національний банк надав дозвіл на злиття «Альфа-Банку» та «Укрсоцбанку».

У липні 2018 року прогнозувалося, що юридичне злиття банків відбудеться протягом  першого півріччя 2019 року. До цього повідомлялося, що «Альфа-Банк» планує змінити логотип.

Раніше повідомлялося, що всі платіжні картки «Укрсоцбанку» з 1 березня були заблоковані.

За 2018 рік УСБ перевів 80% клієнтів і 90% залишків в «Альфа-Банк».  Всі відділення «Укрсоцбанку» також закриті, а практично всіх його співробітників переведено в «Альфа-Банк».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло