Альфа-Банк Україна завдяки об'єднанню з Укрсоцбанком збільшив чисті активи до 71,6 млрд грн

Альфа-Банк Україна завдяки об'єднанню з Укрсоцбанком збільшив чисті активи до 71,6 млрд грн

Активи банку за жовтень зросли на 9%, а від початку 2019 року – на 19%

Альфа-Банк Україна завдяки об'єднанню з Укрсоцбанком збільшив чисті активи до 71,6 млрд грн
Фото: УНІАН

Альфа-Банк Україна за підсумками жовтня збільшив чисті активи до 71,6 млрд грн (станом на 1 листопада 2019 року) завдяки об'єднанню з «Укрсоцбанком». Про це повідомляє прес-служба Альфа-Банку Україна.

«Об'єднання балансів позитивно вплинуло на ринкові позиції і динаміку фінансових показників Альфа-Банку Україна», – йдеться в повідомленні.

Активи банку за жовтень зросли на 9%, а від початку 2019 року – на 19%. Грошові кошти й банківські метали збільшилися у 2,5 раза (на 1,2 млрд грн) до рівня 2 млрд грн, кошти, розміщені в Національному банку України (НБУ), зросли на 20%Ю, до 3,3 млрд грн.

Крім того, обсяг портфеля цінних паперів станом на 1 листопада 2019 року склав 10,5 млрд грн. У жовтні 2019 року обсяг портфеля зріс на 26%, або на 2,1 млрд грн.

Також збільшився кредитний портфель Альфа-Банку Україна – на 20%, або 6,7 млрд грн, до рівня 40 млрд грн.

Залучені кошти внаслідок об'єднання балансів збільшилися на 7%, до 63 млрд грн, залучені кошти юридичних осіб – на 11%, до 24 млрд грн, фізичних осіб – на 7% до 34,7 млрд грн.

Регулятивний капітал об'єднаного банку за жовтень збільшився на 26%, до рівня 8 млрд грн.

Нагадаємо: Альфа-Банк Україна 15 жовтня 2019 року завершив об'єднання балансів та технічні роботи, пов'язані з приєднанням Укрсоцбанку, і став повним правонаступником усіх його прав і зобов'язань.

11 вересня єдиний акціонер Укрсоцбанку прийняв рішення про припинення діяльності шляхом приєднання банку до АТ «Альфа-Банк». Наступного дня Національний банк надав дозвіл на злиття Альфа-Банку та Укрсоцбанку.

У липні 2018 року прогнозувалося, що юридичне злиття банків відбудеться протягом  першого півріччя 2019 року. До цього повідомлялося, що Альфа-Банк планує змінити логотип.

Раніше повідомлялося, що всі платіжні картки Укрсоцбанку з 1 березня були заблоковані.

За 2018 рік УСБ перевів 80% клієнтів і 90% залишків в Альфа-Банк.  Всі відділення «Укрсоцбанку» також закриті, а практично всіх його співробітників переведено в Альфа-Банк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло