Гроші, автівка та сварка через вкрадені два мільйона – опубліковано переписку Микитася та Майбороди

Гроші, автівка та сварка через вкрадені два мільйона – опубліковано переписку Микитася та Майбороди

Всього в переписці з літа до грудня 2018 року вдалося нарахувати передач грошей на суму майже 29 млн гривень, майже $760 000 і понад 115 000 євро

Гроші, автівка та сварка через вкрадені два мільйона – опубліковано переписку Микитася та Майбороди
Олег Майборода
Фото: Facebook/Олег Майборода

Пранкер Джокер опублікував у своєму телеграм-каналі листування колишнього народного депутата і скандального забудовника Максима Микитася з директором «Укрбуду» Олегом Майбородою.

У переписці йдеться про покупку автівки для Микитася, робочі моменти в сфері будівництва та сварку через «вкрадені гроші».

В опублікованому листуванні Майборода хвалиться, що для покупки машини йому навіть знадобилися довідки про доходи. А ще він просив скинути фото машини, тому що банк не вірив, за що здійснюється платіж.

Микитась: «Фотку машини скинь, а то банк не вірить, за що платимо. Купую звідси на себе. Мої справки по доходам і Оліни стали в нагоді».

Пізніше він додав, що «безнальну частину оплатили. Вони вже отримали. Завтра передам ще 40. І потім розтаможка, мита Ігор сказав десь 120 (ймовірно $120 000 – ред)».

Крім того, вони поспілкуватись і про будівництво. Зокрема, Микитась просив Майбороду зв'язатися з «Андрієм від Кривецького». (Тут може йтися про Ігоря Кривецького – сірого кардинала «Свободи», який володіє бізнесом в готельній і ресторанній сферах, а також у сфері житлового будівництва).

Микитась : «Андрій від Кривецького. Зв'яжись з ним по Осокоркам».

Майборода попросив директора «Укрбуда» підготувати 300 000 завдатку на будівництво на вулиці Мічуріна.

Пізніше Джокер опублікував нову порцію переписки. У ній Микитась та Майборода обговорюють передачу коштів третім особам у межах власного «бізнесу»

Микитась: «700 передай Славі».

Майборода: «700 у. о.?»

Микитась: «так, вибори».

Микитась: «треба терміново передати 9659 євро».

Майборода: «ок».

Микитась: «З тобою зв'яжеться мій Ігор, передай йому $25 000».

Майборода: «Привіт, ок. Ляпунов сказав, що йому треба 65 965 євро»..

Загалом в переписці сторони час від часу просять про передачі грошей: «мені треба 1,5 млн грн і $25 000», «треба терміново $50 000, запиши Шулявський міст», «терміново передай $9500», «передай 1 млн грн» і т.д.

Всього з літа до грудня 2018 року вдалося нарахувати таких вимог та передач грошей на суму майже 29 млн гривень, майже $760 і понад 115 000 євро.

Джокер пише, що «тепер ясно, куди зникли гроші 13 000 вкладників «Укрбуду».

В одному з повідомлень Микитась зазначає: «Олег, запам'ятай! Ці проблеми не твої – це наші спільні проблеми! Не дай Боже комусь з нас опинитись на твоєму місці!. Ми всі завжди будемо триматись один за одного». Ти моя дуже близька людина. І нам разом ще багато треба зробити».

У вересні Микитась пише Майбороді: «передай моєму брату $5000», «і?... мені треба терміново передати в паперовому вигляді витрати наші по ПіБ… на завтра.. . ти атакуєш мій офіс? Геть дах поїхав?... не дозволь себе обманювати… Я поговорив при Олексії з Хомутинник… повернись до мене, я все розповім. Він про тебе знає».

Майборода: «Ти мені дуже дорогий. Зрозуміло, що все згустилось…  треба «випетляти».

Микитась: «Ні, віддай мільйон. Ви вже «випетляли».

Майборода: «Мені дуже образлива ваша з Наталею поведінка останні два дні. Ти по Щорса справу читав?».

Микитась: «у вівторок розберусь з образами, меморандуму нема… Будівлі нема, мені пафосних слів не треба».

Микитась свариться за непідготовлений меморандум і питає Майбороду, чи це йому відповідь за «вкрадені будівлі і гроші».

Майборода: «Мені на хрін не треба твої активи і гроші. Закрий усі кримінальні провадження по усім об’єктам».

Микитьсь: «Те, що ти зробив, не можна вибачити.  І прощати не буду. У тебе ще Мармиш є… і щоб було чим закривати справи».

Майборода: «Мармиш не у мене був,а  у тебе. З’ясовувати відносини не хочу. Є конкретні питання? Показуй. Буду пояснювати. Що не доведу – поверну. Закрий справи. Ти відповідальний. Ти не в адекваті. Зупинись і тверезо подумай…я тобі не ворог. Якщо я ніколи тобі не суперечив, то сьогодні я закликаю послухати мою думку, і думку твоєї команди».

Микитась: «Де меморандум? У мене є величезні претензії до твоєї роботи. Ти вже зараз натворив! Я цього не прощу – через 2 дні буде випалена земля».

Майборода далі питає, на чому він вкрав у Микитася 2 млн, на що отримує відповідь: «від Госпітальної». Також Микитась радить йому поїхати, «я сам все вирішу».

«Я готовий з однієї сторони, але з владою ти не домовишся. Піду я і всі підуть, тоді компанії і всьому кінець», – говорить він.

Далі Микитась скидає відео під назвою «Максим Микитась нагрубив журналістці через питання про зв’язки з «Укрбудом» і коментує: «Як ви і просили, всім журналістам вчора говорив, що не маю відношення до «Укрбуду».  

Нагадаємо, влітку 2019 року стало відомо про зупинку будівництва житлових комплексів «Укрбуду», компанія почала переносити заявлені раніше терміни введення в експлуатацію на рік і більше.
Як почуваються на тлі скандалу навколо «Укрбуду» інші великі гравці будівельного ринку – читайте в матеріалі Mind.

Як повідомлялось, на завершення всіх житлових комплексів, будівництво яких було розпочато компанією «Укрбуд Девелопмент», необхідно $60 млн (це близько 1,5 млрд грн).

Нагадаємо: експрезидент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась заявив, що втратив контроль над компанією, а гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода організував продаж активів девелоперської компанії ресторатору Дмитру Федотенкову. За даними ЗМІ, Федотенков не є самостійною фігурою в справі «Укрбуду» і представляє інтереси інших великих інвесторів.

На початку жовтня стало відомо, що частки у ТОВ «Укрбуд девелопмент» придбали бізнесмен Євген Дікін та фермер Василь Польовий.

До цього за словами гендиректора «Укрбуд Девелопмент» Олега Майбороди, екс-президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу. Пізніше Микитась говорив, що угоди не було. 

Детальніше про «Укрбуд» читайте у матеріалах Mind «Висока напруга: де і як «Укрбуд» шукає гроші» та «Екстрене гальмування: «Укрбуд» може відмовитися від нових ЖК» .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло