Захворіло у світі
11,662,574
Померло у світі
539,058
Вилікувалось у світі
6,336,732
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Власник ТМ Marlboro втратив $8,6 млрд через інвестиції в виробника електронних сигарет Juul

Власник ТМ Marlboro втратив $8,6 млрд через інвестиції в виробника електронних сигарет Juul

Зараз інвестор оцінює Juul в $12 млрд

Власник ТМ Marlboro втратив $8,6 млрд через інвестиції в виробника електронних сигарет Juul
фото DR

Altria Group, власник тютюнової компанії Philip Morris USA, другий квартал поспіль знижує оціночну вартість своїх активів у виробнику електронних сигарет Juul.

У грудні 2018 року компанія інвестувала в виробника електронних сигарет $12,8 млрд, отримавши натомість 35% його акцій. У жовтні минулого року Altria була змушена списати $4,5 млрд через спалах захворювань, пов’язаних з курінням е-сигарет і проблеми в Juul. Зараз компанія знизила оцінку своїх активів ще на $4,1 млрд.

Як сказано в заяві Altria, чергове списання пов'язано з «дедалі більшою кількістю судових позовів проти Juul і очікуванням того, що їх кількість зростатиме». У прес-релізі наголошується, що за останні три місяці їх кількість зросла на 80%.

У листопаді минулого року Juul оголосила про плани знизити витрати приблизно на $1 млрд і скоротити 650 робочих місць, або 16% всієї робочої сили. Компанія тепер змушена йти на скорочення витрат і звільнення персоналу на тлі скандалів з електронними сигаретами в США.

Juul – найбільший виробник електронних сигарет в США. Наприкінці літа 2019 року в США почалася серія масових захворювань серед курців вейпів, через що Juul зіткнулася з проблемами. Влада США звинуватила Juul в поширенні недостовірної реклами. Прокуратура округу Лейк Каунті подала в суд на Juul і звинуватила в тому, що компанія схиляє підлітків до куріння «облудною рекламою».

Нагадаємо, засновники виробника електронних сигарет Juul втратили статус мільярдерів.

Між тим Нью-Йорк заборонив продаж усіх видів електронних сигарет.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті