Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
МВС і Київська держадміністрація розроблять спрощений план введення в експлуатацію покинутих недобудов

МВС і Київська держадміністрація розроблять спрощений план введення в експлуатацію покинутих недобудов

До розробки залучать нового керівника Державного архітектурно-будівельного контролю

МВС і Київська держадміністрація розроблять спрощений план введення в експлуатацію покинутих недобудов
Фото: mvs.gov.ua

Міністерство внутрішніх справ (МВС) спільно з Київською міською державною адміністрацією планує розробити спрощену систему введення в експлуатацію тих будинків, які були кинуті забудовниками. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Наш план такий: разом з КМДА, з новим керівником Державного архітектурно-будівельного контролю розробити спрощену систему введення в експлуатацію тих будинків, які були кинуті забудовниками, де неможливо в існуючому порядку довести справу до кінця, але там вже живуть люди», – сказав Геращенко.

Зазначається, що заступник міністра заявив про це під час візиту на об'єкти компанії «Укогруп» Анатолія Войцеховського – ЖК «Флагман», «Стародарницький», «Нова Хвиля», «Сімейний Затишок», «Мегасіті» і «Деміївський квартал».

Як повідомлялося раніше, у будівельного підрозділу «Акради» залишилися незавершеними 40 новобудов у трьох проєктах житлових комплексів по Києву і 11 000 інвесторів, які не отримали куплені «квадрати». Mind з'ясовував, чому компанія «Аркада» опинилася на межі банкрутства й куди поділися 50 млн грн. Аудит об'єктів «Аркади» проводить «Київміськбуд».

Нагадаємо, АРМА має ще 17 недобудов іншого забудовника – корпорації «УКО» Анатолія Войцеховського. Про те, що планується з ними робити, розповів в інтерв'ю Mind т.в.о. голови АРМА Віталій Сигидин.

 Крім «Аркади» та «УКО» на ринку впала також корпорація «Укрбуд». Левову частку її об'єктів добудовує «Київміськбуд».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті