Ibox банк довів, що йому не належать термінали Ibox

Ibox банк довів, що йому не належать термінали Ibox

Відповідне рішення прийняв Господарський суд міста Києва

Господарський суд Києва відмовив Ibox Bank у стягненні 1 млн грн з Mind, але водночас суддя Сергій Турчин частково задовільнив позов банку до видавця Mind.ua ТОВ «Фьючер Медіа».

Рішення першої інстанції буде оскаржено виданням в апеляції.

Суд визнав в повній мірі недостовірним наступні твердження в матеріалі, присвяченому розслідуванню роботи ринку платежів на, в момент виходу матеріалу, нелегальному ринку онлайн-казино в Україні.

1. Айбокс Банк (термінали ibox)
2. Фігурантом кримінальних проваджень є банк і ПАТ «Айбокс Банк» – якому належать термінали самообслуговування Ibox

Банку вдалось спростувати у суді інформацію, викладену на власному офіційному сайті, щодо приналежності терміналів айбокс.

Ibox банк довів, що йому не належать термінали Ibox

А також, те, що фігурування у кримінальному провадженні (у матеріалі мова йшла про кримінальне провадження 32017100000000066) не означає, що банк є фігурантом кримінального провадження.

Нагадаємо, суддя Сергій Турчин був призначений на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області строком на п’ять років Указом Президента України Віктора Януковича у 2013 році, а указом Петра Порошенка у 2015 році переведений до господарського суду міста Києва.

Щодо судді Сергія Турчина, відкриті дисциплінарні справи Вищою радою правосуддя. Зокрема, як зазначено у скаргах, що є у розпорядженні видання, дії судді Турчина С.О. щодо видання наказу  господарського суду міста Києва від 30 грудня 2016 року у справі № 910/18364/16 призвели до порушення прав скаржника та передчасного стягнення коштів у розмірі 3 666 042,93 грн, що завдало збитків компанії у значному розмірі.
        
«Встановлені попередньою перевіркою обставини дають підстави для висновку, що суддя Турчин С.О. допустив дії, які можуть містити ознаки дисциплінарного проступку судді, передбаченого підпунктами «а», «д» пункту 1, пунктом 4 частини першої статті 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Раніше, також рішення проти Mind.ua приймала інша одіозна суддя Оксана Гумега, що є однією з найбагатших в господарському суді.

Нагадаємо, Ibox bank вже позивався щодо цього матеріалу до Mind у Броварському міськрайонному суді Київської області, але під час  судового засідання подав заяву про залишення позову без розгляду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло