Стартап Meati запускає виробництво альтернативного «м’яса» з грибного міцелію

Стартап Meati запускає виробництво альтернативного «м’яса» з грибного міцелію

Першу партію таких котлет розкупили менш ніж за добу

Стартап Meati запускає виробництво альтернативного «м’яса» з грибного міцелію
meati.com

Meati, американський стартап, який виробляє альтернативне м'ясо з грибного міцелію, нещодавно відкрив прямі попередні замовлення для споживачів на свої котлети та нагетси.

Міцелій, коренева структура грибів, ідеально підходить для приготування альтернатив м'ясу через його м'язисту текстуру та багато поживних речовин. Він продукує у 20 разів більше білка з розрахунку на гектар, ніж соя, і при цьому потребує мінімальної обробки, пише vegconomist.com.

Після того, як підписникам по е-мейлу повідомили про запуск, першу партію зі 1116 котлет розкупили протягом години, а весь запас для попереднього замовлення було розпродано протягом 24 годин.

Виробництво котлети буде поповнено протягом найближчих тижнів, а третій продукт Meati, Steak Filet, також скоро з'явиться на ринку.

У грудні Меаті призначила своїм новим президентом Скотта Тассані, який має 30-річний досвід роботи у харчовій промисловості. Тассані сказав, що планує до 2025 року досягти «провідного у своїй категорії обсягу продажу в $1 млрд».

Компанія залучила 50 млн інвестицій, які, за словами Меаті, частково підуть на будівництво виробничого заводу. Компанія заявила, що кожні 24 години завод зможе виробляти кількість м'яса, еквівалентну м’ясу 4500 корів.

«Продукти Meati набагато перевершують будь-які доступні альтернативні білки, що дозволяє забезпечувати чудову якість обслуговування споживачів і одночасно сталий екологічний розвиток, і співпрацювати з нашими клієнтами для прибуткового зростання галузі», – сказав Тассані.

Нагадаємо, вчені створили онлайн-калькулятор, який показує, на скільки років збільшиться життя при зміні харчування.

Між тим The Economist опублікував дослідження, що якби всі люди були веганами, знадобилася б лише чверть нинішніх розораних сільськогосподарських земель.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло