Литовські волонтери зібрали кошти та купили для України майже 3000 дронів

Литовські волонтери зібрали кошти та купили для України майже 3000 дронів

Спочатку переважали дрони українського виробництва, оскільки процес їх постачання швидший, але зараз підключилися і литовські виробники

Литовські волонтери зібрали кошти та купили для України майже 3000 дронів
фото DR

Литовська ініціатива Radarom!, яка ще в лютому об’єднала литовських громадян і компанії для допомоги Україні, продовжує успішно реалізовуватися.

Загалом було зібрано вже понад 4,4 млн євро, і тисячі дронів були передані захисникам України, передає LRT.

Згідно з останніми даними, загалом придбано 2609 дронів, а також внесено аванс ще за 320 литовських дронів.

На виробництво литовських дронів уе витрачено 2 629 805 євро, а на закупівлю в українських виробників – 1 781 960 євро.

«Завдяки людям і компаніям Литви ми можемо зробити свій внесок у захист України – і це найголовніше. З першого дня кампанії ми тримаємо руку на пульсі, постійно стежимо за ходом процесу і звітуємо громадськості про те, як використовуються пожертви. Довіра – наша найвища цінність, тому ми зобов’язані діяти відповідально та прозоро», – заявила генеральна директорка LRT Моніка Гарбачяускайте-Будріене.

У виданні зазначили, що спочатку переважали дрони українського виробництва, оскільки процес їх постачання був швидшим, але зараз уже помітні результати роботи литовських виробників.

Третя благодійна кампанія Radarom! була організована LRT у співпраці з Blue/Yellow, Laisvės TV та Stiprūs kartu з 3 до 24 лютого. Під час кампанії жителі та компанії Литви пожертвували 5 737 028 євро.

Бекграунд. Нагадаємо: напередодні повідомлялося, що Німеччина передасть Україні 200 тис. снарядів для Gepard. Окрім того, ФРН фінансуватиме закупівлю українських далекобійних безпілотників.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло