Захворіло у світі
20,643,028
Померло у світі
749,764
Вилікувалось у світі
12,846,169
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
Бізнес-ідеї: про онлайн-заробіток

Бізнес-ідеї: про онлайн-заробіток

10 успішних проєктів та їхні інноваційні ідеї

Цей матеріал також доступний російською
Бізнес-ідеї: про онлайн-заробіток
Фото: pixabay

Завдяки досягненням у галузі технологій сучасні підприємці мають змогу створювати бізнес у повністю цифровому оточенні, що скорочує витрати та дозволяє вести справу навіть під час подорожей. Та перед тим як відкривати власну компанію, Mind пропонує проаналізувати 10 онлайн-стратегій.

Публікації за матеріалами Entrepreneur підготовлені Mind спільно з бюро перекладів «Профпереклад». Про ідеї, втілені у сфері харчування, у проєктах з обслуговування будинків і квартир, про послуги персонального тренера, догляд за дітьми, про досвід впровадження освітніх проєктів, проєкти для письменників і перекладачів і тих, хто займається кінематографією і фотографією, консультує в різних сферах або працює в галузі побутових послуг чи розвиває проєкти з роздрібного бізнесу, ви можете прочитати в попередніх публікаціях.

1. Онлайн-магазин за системою прямих поставок

Вас приваблює ідея продавати товари в мережі інтернет? Ви можете відкрити онлайн-крамницю та продавати власну продукцію або перепродавати товари, які ви придбали в іншого онлайн-магазину.

Та спочатку ви маєте дізнатися, що роблять ваші конкуренти. Тож ось вам приклад онлайн-продавця.

Takealot.com – один з провідних інтернет-ритейлерів у Південно-Африканській Республіці та один з найбільших інноваційних продавців на континенті. Ціль компанії – створити онлайн-точку торгівлі, орієнтовану на покупців.

Інноваційна ідея

Після придбання кур’єрської служби Mr Delivery Takealot.com отримала власну логістичну мережу та запустила сервіс з доставки їжі через додаток Mr D Food.

2. Створення застосунків

Попит на інноваційні та креативні застосунки постійно зростає. Розробка та продаж застосунків для смартфонів може стати прибутковою справою. Та перш ніж заснувати власну компанію, дізнайтеся дещо корисне з цього прикладу.

Codehesion займається розробкою хмарних веб-застосунків світового класу. Також компанія створює мобільні версії для клієнтів, які потребують застосунків для iOS й Android.

Інноваційна ідея

Завдяки своєму гнучкому підходу до справи, команда виконує розробку програмного забезпечення дуже швидко та має змогу часто переглядати та адаптувати його дизайн, щоб бізнес їхніх клієнтів завжди залишався актуальним.

3. Цифровий продукт або курс

Створіть власний цифровий продукт або курс та перетворіть свій досвід/спеціальні навички на джерело прибутку. Для цього потрібно «написати» електронну книгу або вебінар авторських курсів. Вони стануть вашим пасивним доходом. Цей приклад онлайн-бізнесу стане вам у пригоді.

Компанія Creative School of Business заснувала бізнес-школу Red & Yellow, де можуть навчатися люди будь-якого віку та розвивати професійні навички, щоб досягти успіху в сучасному світі цифрових технологій.

Її головний напрямок – пояснення реалій та наявних можливостей ХХІ століття, які створюються завдяки проривним технологіям та їх постійному й повсюдному проникненню.

Інноваційна ідея

Окрім онлайн-курсів і дипломів, організація також має фізичну школу зі своєю територією, де можна навчатися повний день.

4. Створення чатботів

Чатботи – віртуальні співрозмовники клієнтів онлайн-магазинів. Ви можете створювати їх самостійно завдяки безкоштовним та зручним програмам. Перед тим як розпочати розробляти чатботи, дізнайтеся, що пропонують ваші конкуренти. Ось вам приклад онлайн-бізнесу, в якого можна почерпнути корисну інформацію.

Intercom допомагає компаніям, створюючи чатботи, що вміють розпізнавати лідів, домовляються про більшу кількість зустрічей, покращують обсяг продажів та ефективніше реалізують маркетингові стратегії.

У чому ж переваги їхніх чатботів? Вони залучають лідів без сну та вихідних, дозволяють обирати власні налаштування без використання кодів, прискорюють цикли продажів та розвивають бізнес за межами людських можливостей.

Інноваційна ідея

Intercom продає асортимент онлайн-продукції, яку сучасні інтернет-компанії можуть використовувати для прискорення темпу продажів через життєвий цикл клієнтів: від залучення до супроводу.

5. Придбання та продаж доменних імен

Ви можете купувати доменні імена (адреси веб-сайтів), які, на вашу думку, стануть популярними, та продавати їх після того, як вони здобули таку популярність. Ви можете втілити цю бізнес-ідею, якщо маєте необхідні знання та навички. Ось вам приклад онлайн-бізнесу, в якого можна перейняти деякі стратегії.

Starfire Holdings професійно скуповує перспективні доменні імена, щоб її клієнти мали преміальні адреси для своїх корпоративних веб-сайтів. Вона також консультує клієнтів з приводу придбання або продажу доменів.

Інноваційна ідея

На додаток до вже перерахованих послуг, Starfire Holdings також надає цілий комплекс сервісів: від початкових переговорів до укладення угоди.

6. Створення прибуткового блогу

Блог має дуже специфічний контент, який ви можете монетизувати та перетворити на джерело прибутку. Маєте хист до написання текстів та багато якісного контенту, яким можна поділитися? Ця бізнес-ідея може вам підійти. Перш ніж розпочати, отримайте кілька корисних порад з цього прикладу.

The Adventure Junkies має шість різних сторінок, присвячених екстремальним видам спорту: дайвінг, пішохідний туризм, гребля, пірнання з аквалангом, зимні види спорту та гірський велосипед. На веб-сайті є посилання на форуми на Facebook з кожної тематики та інформація про спорядження, одяг, методики й тренування.

Інноваційна ідея

Вони пропонують відвідувачам веб-сайту не лише інформацію, а й речі, такі як одяг і спорядження, які користувачі можуть придбати за наведеними посиланнями. Саме продаж цих товарів дає компанії основний дохід.

7. Віртуальний асистент

Кожному бізнесу потребується допомога з щоденними адміністративними справами. Маєте талант до такої роботи? Ви можете стати віртуальним асистентом. Ці люди виконують різноманітні обов’язки: сплачують рахунки, бронюють квитки та готелі для подорожей, слідкують за компенсацією витрат. Та перш ніж розпочати власну справу, ось вам приклад, який може стати у пригоді.

Компанію Outsourcery заснував Річард Волтон, який не зміг знайти ефективного віртуального асистента для впорядкування свого зайнятого життя та вирішив розпочати власний бізнес. Компанія суттєво виросла й тепер допомагає підприємцям зробити їхнє життя більш продуктивним.

Інноваційна ідея

Окрім віртуальних асистентів, Outsourcery також має віртуальних бухгалтерів, контент-райтерів, адміністраторів веб-сайтів та віртуальний офісний персонал.

8. Покращення веб-сайтів

На рішення клієнтів про здійснення покупки дуже впливає веб-сайт компанії, тому його зовнішній вигляд та інтерактивність можуть посприяти успіху бізнесу. Якщо ви маєте необхідні навички та досвід з покращення та оптимізації веб-сайтів, ця бізнес-ідея саме для вас. Ви можете придбати недолугий веб-сайт, оптимізувати його та продати. Та спершу дізнайтеся кілька корисних хитрощів з цього прикладу онлайн-бізнесу.

WebDevine допомагає клієнтам покращувати та оптимізувати веб-сайти, щоб ті виділялися на тлі конкурентів. Розробники компанії також додають кілька маркетингових методик, які покращують трафік та конвертують його в продажі.

Інноваційна ідея

WebDevine – це універсальний помічник для її клієнтів, коли йдеться про веб-дизайн та розробку сайтів, зокрема, компанія займається хостингом веб-сайтів та електронної пошти, рекламою в інтернеті, брендингом, адмініструє акаунти в соцмережах і створює мобільні та комп’ютерні застосунки.

9. Інвестиції в нерухомість онлайн

Сьогодні існують онлайн-платформи, де люди вкладають гроші в нерухомість, причому ці сервіси дозволяють сплачувати не тільки повну вартість майна, а й певну частку. Маєте необхідні навички? Розпочніть власний онлайн-бізнес. Та перед тим як відкривати компанію, подивіться на цей приклад.

Real Estate Crowdfunding пропонує клієнтам нижчі ціни, можливість інвестувати в забудівлі в їхньому районі та прозорі операції. Це дозволяє вкладникам дізнаватися більше інформації перед здійсненням інвестиції.

Інноваційна ідея

Real Estate Crowdfunding – це платформа, на якій клієнти можуть збирати кошти для подальших інвестицій у нерухомість та користуватися різноманітними пропозиціями.

10. Онлайн-платформи транскрибування

Бізнес-ідеї: про онлайн – заробіток

На цих онлайн-платформах ви можете заробляти гроші за транскрибацію аудіофайлів. Якщо ви швидко набираєте текст на ПК та розумієте багато акцентів, то вам може підійти ця бізнес-ідея.
Та щоб потрапити до цієї галузі, вам знадобиться деякий досвід. Ось декілька порад від успішної компанії.

AfroLingo здійснює транскрибацію аудіо- та відеофайлів і надає цілодобовий клієнтський супровід сім днів на тиждень, щоб її замовники завжди могли звернутися за підтримкою.

Інноваційна ідея

AfroLingo займається не лише транскрибацією, компанія також вже понад 10 років здійснює переклади з 70 мов. У ній працюють фахівці зі всіх тематик й основних мов Близького Сходу, Північної та Південної Африки. Крім того, вони редагують тексти, локалізують веб-сайти й додатки та роблять верстку.

Матеріал підготовлений у партнерстві з бюро перекладів «Профпереклад».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті