Бізнес-ідеї: проєкти для фотографів

Бізнес-ідеї: проєкти для фотографів

Про 10 успішних проєктів та їхні інноваційні ідеї

Этот материал также доступен на русском языке
Бізнес-ідеї: проєкти для фотографів
Фото: pixabay

Подобається фотографувати? Маєте відповідне обладнання та досвід? Ви можете надавати ці послуги іншим та заробляти на цьому гроші. Робіть фотографії для місцевих і міжнародних клієнтів. Для тих, хто знається на добрих світлинах, існує безліч можливостей.

Mind пропонує наступні 10 прикладів бізнес-ідей у цій галузі, які підкажуть вам, як зробити власну справу успішною.

Публікації за матеріалами Entrepreneur підготовлено Mind разом із бюро перекладів «Профпереклад». Про ідеї, втілені у сфері харчування, у проєктах з обслуговування будинків і квартир, про послуги персонального тренера, з догляду за дітьми, про досвід запровадження освітніх проєктів, проєкти для письменників і перекладачів та тих, хто займається кінематографією, ви можете прочитати в попередніх публікаціях.

1. Стокова фотографія

Стокова фотографія – це зображення, що продаються на торгових майданчиках або платформах. Знімати можна все що завгодно: від будівель до людей та природи. Дізнайтеся, що продається краще, та скоригуйте свою стратегію фотозйомок.

Для початку познайомтеся з цим веб-сайтом стокових фотографій.

iStock Photo – це майданчик, де фотографи зі всього світу можуть публікувати свої світлини та отримувати оплату за їхній продаж. Ваше фото залишатиметься на веб-сайті, доки ви його не видалите, та приноситиме пасивний прибуток.

Інноваційна ідея

Ваші світлини мають відрізнятися від інших, тож, можливо, потрібно знайти якийсь унікальний напрямок для вашого регіону. Методом проб і помилок визначте, яка тематика продається краще, та, коли натрапите на неї, ви зможете заробляти на ній гроші.

2. Фотографії домашніх улюбленців

Власники тварин полюбляють робити світлини пухнастих членів родини. Якщо ви обожнюєте братів наших менших, маєте досвід роботи з різними їхніми видами та хист до фотографії, ця бізнес-ідея може стати вашою.

Цей успішний приклад може стати вам у пригоді.

Ерін Бонілла (компанія Bonilla Pet Photography) спеціалізується на портретах домашніх улюбленців та намагається передати особистість і унікальність тваринок своїх клієнтів. Її студія з радістю приймає людей та їхніх улюбленців й обладнана так, щоб забезпечувати їм безпеку й комфорт.

Інноваційна ідея

Ерін Бонілла наймає професійних тренерів та ветеринарів для допомоги під час фотосесій та задля безпеки й спокою тварин. Вона використовує реквізит, що за розміром підходить для домашніх улюбленців, а деякий було створено спеціально для них.

3. Фото на чашках і тарілках

Багато клієнтів замовляють фото на чашках, тарілках, футболках, сумках тощо. Ви можете надавати цю послугу, якщо маєте відповідне обладнання. Чим більше досвіду й інструментів ви маєте, тим більший діапазон предметів, яким ви можете надавати індивідуальне оформлення, друкуючи на них фото клієнтів.

Та не поспішайте купувати потрібну техніку. Спочатку подивіться на кілька стратегій цієї компанії.

Say it Creative – онлайн-крамниця сувенірів, що продає унікальні, персоналізовані подарунки. На замовлення клієнтів вони друкують обрані ними фото, дати, імена, монограми, назви заходів або особливі повідомлення. Say it Creative відповідає за виготовлення й доставку, тож все, що потрібно зробити клієнтові, – створити дизайн на їхній онлайн-платформі.

Інноваційна ідея

Say it Creative також займається плануванням свят і надає додаткові послуги, які можуть замовляти клієнти для проведення вечірки або заходу. Для тих, хто хоче особисто поглянути, який вид має товар, перед тим як замовляти його, у компанії є фізичний шоурум.

4. Курси з фотографії

Маєте необхідне обладнання та кілька років досвіду? Розпочніть власні курси з фотографії та відкрийте це ремесло іншим. Розробіть декілька курсів, щоб клієнти поверталися до вас знову й знову.

Перед тим як відкривати власну справу, повчіться в цієї компанії.

Дені Бестер (компанія Digital Photography Courses) фотографує витвори мистецтва та читає лекції у всіх регіонах країни. Щоб розширити діапазон тематик курсів, він зібрав команду світового класу, справжніх спеціалістів у своїх галузях.

Вони мають активний підхід і провели безліч практичних занять та екскурсій.

Інноваційна ідея

Digital Photography Courses проводять курси для всіх рівнів: від початкових до більш складних, орієнтованих на досвідчених і професійних фотографів. Слухачі реєструються на навчальних онлайн-платформах, де вони продовжують отримувати підтримку та відгуки навіть після проходження курсів.

5. Портретна фотозйомка

Подобається фотографувати людей, зокрема, робити портретні світлини? Тоді ця бізнес-ідея – саме для вас. Конкуренція в галузі дуже висока, тож ви маєте надавати різноманітні послуги, а, можливо, й додати до свого арсеналу окремий вид фотографії. Пропонуємо ознайомитися з прикладом успішної бізнес-ідеї, який може стати в пригоді.

Бріджет Корк (Bridget Corke Photography) робить багато видів світлин, але сімейними портретними фотозйомками займається вже 13 років. Їй подобається передавати непідробні емоції клієнтів. Вона віддає перевагу чорно-білим світлинам та мінімуму реквізиту.

Інноваційна ідея

Бріджет Корк робить сімейні фото у форматі «раніше» та «зараз». Завдяки цій пропозиції клієнти повертаються до неї, щоб зробити повторні фото родини через деякий час.

6. Фотографування об’єктів нерухомості

Рекламувати домівки зацікавлені агенти з нерухомості та власники житла. Ніщо так не підігріває зацікавленість покупців, як професійно зроблені світлини. Якщо ви маєте досвід у фотографуванні будинків і приміщень, ви можете розпочати бізнес саме в цій галузі.

Та спочатку погляньте на цей успішний приклад фотобізнесу, в якого можна перейняти досвід.

Фотографи Fourth Wall Photography можуть знайти магію в будь-якому житловому та іншому приміщенні. Вони фотографують нерухомість, роблять світлини за допомогою квадрокоптерів та знімають відео будівель, допомагаючи агентствам і власникам продавати садиби.

Інноваційна ідея

Компанія Fourth Wall Photography знаходиться в Кейптауні, але її працівники також готові приїхати до будь-якого регіону Південно-Африканської Республіки, на замовлення іногородніх клієнтів, щоб надати їм якісні, ефективні та добірні послуги.

7. Фотограф на весіллях

Вас приваблює магія весіль? Ви – досвідчений фотограф, який робить гарні кадри в русі? Цей бізнес може стати вашим. Щоб мати достатню клієнтуру, співпрацюйте з ресторанами, що проводять весілля.

Пропонуємо ознайомитися з прикладом успішної компанії, досвід якої може стати в пригоді.

Стиль працівників Alexander Smith Photography можна порівняти з креативним фотожурналізмом: вони знімають весілля, немов папараці з-за куліс.

Також вони роблять постановочні фото, обираючи концепцію та світло, завдяки яким весільні кадри їхніх клієнтів не будуть схожі на інші.

Інноваційна ідея

Студія Alexander Smith Photography працює не лише в Південно-Африканській Республіці, влітку вона також надає послуги й у Європі. Таким чином вона розширює свій ринок та бере максимум від теплої погоди, незалежно від пори року.

8. Цифровий друк

Якщо ваша ціль – потрапити до фотоіндустрії, ви можете пропонувати цифровий друк світлин. Маючи потрібне обладнання, ви можете займатися цим бізнесом у себе вдома та працювати як із фізичними, так і з юридичними особами. Пропонуємо приклад фотобізнесу, який може бути корисним.

Асортимент продукції та послуг Snapfish у галузі цифрового друку дуже широкий: від звичайного друкування до фотокниг та перенесення світлин на полотна. Цей діапазон робить їх універсальною крамницею для клієнтів, де вони можуть замовити все, що їм потрібно.

Також вони займаються оформленням календарів, філіжанок та предметів для домашнього декору, на яких замовники просять надрукувати їхні фото.

Інноваційна ідея

Snapfish пропонує продукцію з персональним або брендовим оформленням для корпоративних клієнтів. Так вони охоплюють не лише приватний, але й діловий ринок.

9. Аерофотозйомка

Цей вид зйомок використовується в багатьох галузях, наприклад у сільському господарстві та будівництві. Ви також можете робити аерофотозйомку заходів та вечірок.

Та спочатку погляньте на цей успішний приклад, на якому можна чогось навчитися.

AerialShots – універсальна відеокомпанія, що спеціалізується на аерофотозйомці. Її основний напрямок – креативні фотозйомки з повітря за допомогою квадрокоптерів та пошук унікальних і цікавих ракурсів.

Компанія використовує квадрокоптери останньої моделі та високоточне програмне забезпечення.

Інноваційна ідея

За допомогою безпілотних технологій AerialShots також знімає та редагує й відео. Студія розуміє, що кожна галузь і компанія має власні вимоги, тому вона пропонує економні індивідуальні пакети послуг під кожний бюджет.

10. Міні-фотосесії

Бізнес-ідеї: проєкти для фотографів

Повноцінні фотосесії занадто дорогі для середнього покупця, а от попит на міні-фотозйомки постійно зростає. Для надання таких послуг вам потрібно відповідне приміщення. А щоб клієнти були повністю задоволені, співпрацюйте з візажистами та стилістами із зачісок.

Ось вам приклад фотобізнесу, який може чогось навчити.

Darrell Fraser Photography проводить міні-фотосесії, що включають консультацію зі стилю, курси з візажу та зачісок. Студія також робить фотосети зі зміною гардеробу та фонів, щоб клієнти отримали яскраві спогади.

Інноваційна ідея

Окрім міні-фотосесій, Darrell Fraser Photography також спеціалізується на портретних та весільних фотозйомках. Із широкою спеціалізацією ви матимете велику клієнтуру. Тільки будьте певні, що ви надаєте якісні послуги.

Матеріал підготовлений у партнерстві з бюро перекладів «Профпереклад».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло