Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Рада встановлює мораторій на стягнення заборгованості з «Чорноморнафтогазу»

Рада встановлює мораторій на стягнення заборгованості з «Чорноморнафтогазу»

Підлягають зняттю накладені раніше арешти на рухоме майно підприємства

Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» у зв'язку з тимчасовою окупацією території України за №5370, яким встановлюється мораторій на стягнення заборгованості з ПАТ «Чорноморнафтогаз».

За основу на засіданні 18 травня законопроект підтримали 233 народних депутата, повідомляється на сайті Верховної Ради. Проти були двоє, утрималися 19. Не голосували 98 парламентарів.

В період дії мораторію підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень. Крім того, підлягають зняттю накладені раніше арешти на рухоме майно підприємства.

При цьому надані «Чорноморнафтогазу» спецдозволи на користування надрами на анексованій території, термін дії яких закінчився у період анексії Криму, будуть автоматично продовжені на період тимчасової окупації.

Нагадаємо, в березні-2014 внаслідок анексії Криму Росією «Чорноморнафтогаз» втратив доступ до виробничих потужностей і газових родовищ на півострові та шельфі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті