Суд відпустив другого співробітника ДТЕК під заставу

Суд відпустив другого співробітника ДТЕК під заставу

Підсумками судового засідання запобіжним заходом призначено заставу у сумі 9,6 млн грн

Суд відпустив другого співробітника ДТЕК під заставу
Фото: pixabay.com

Солом’янський районний суд Києва відхилив клопотання НАБУ про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою другого із співробітників ДТЕК, яким оголошено підозри у справі Національного антикорупційного бюро (НАБУ). Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

За підсумками судового засідання запобіжним заходом призначено заставу у сумі 9,6 млн грн.

Раніше, 14 серпня 2019 року, суд обрав аналогічний вид запобіжного заходу іншому співробітнику компанії Борису Лісовому. За інформацією «Слово і діло» Компанія ДТЕК внесла 10 млн грн застави за радника генерального директора «ДТЕК Східенерго» Бориса Лісового.

«Послідовна позиція суду свідчить, що оголошені НАБУ співробітникам ДТЕК підозри є необґрунтованими, а матеріали досудового розслідування не підтверджують тих резонансних заяв, які публічно роблять представники бюро», – йдеться у повідомленні.

Прокурори САП подали апеляційні скарги на рішення Солом’янського районного суду щодо обрання запобіжних заходів підозрюваним у справі «Роттердам+».

Екс-начальнику відділу енергоринку НКРЕКП Тарасу Ревенку суд заборонив до 10 жовтня полишати Київ без дозволу слідства та зобов'язав прибувати до правоохоронців на першу вимогу.

Раніше Mind повідомляв, що ще одному фгуранту даної справи суд обрав запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 2 млн грн. Йдеться про колишнього члена НКРЕКП Володимира Євдокімова.

Також повідомлялося що НАБУ затримало одного з підозрюваних у справі «Роттердам+», інші підозрювані перебувають за кордоном. В той же час у ДТЕК заявили, що обґрунтованих причин для таких слідчих дій немає, а підозри слідства є безпідставними.

Нагадаємо: НАБУ 8 серпня повідомило про підозру шести особам у справі «Роттердам+», зловживання яких завдали понад 18,8 млрд грн збитків.

Більше про справу «Роттердам+» читайте в матеріалі Mind : «Хто і як «шив» «Роттердам+» і чому ніхто не понесе жодної відповідальності «.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло