Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Кабмін скасував постанову про конкурс з розробки ділянки «Дельфін»

Кабмін скасував постанову про конкурс з розробки ділянки «Дельфін»

Про це розповів міністр енергетики і охорони навколишнього середовища Олексій Оржель

Цей матеріал також доступний російською
Кабмін скасував постанову про конкурс з розробки ділянки 	«Дельфін»
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів 11 вересня визнав недійсною свою постанову про запуск конкурсу по розробці шельфової ділянки «Дельфін» на умовах розділу продукції. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми визнали постанову Кабміну № 271 про запуск УРП по «Дельфіну» такою, яку не було реалізовано, тобто ми скасували постанову», – сказав міністр енергетики і охорони навколишнього середовища Олексій Оржель.

Раніше повідомлялося, що співвласник американської компанії Trident Black Sea екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов пригрозив Кабінету міністрів судом в разі скасування результатів конкурсу на видобуток газу в Чорному морі, а саме на розробку газової ділянки «Дельфін».

Frontera Resources планувала подати позов до Міжвідомчої комісії з організації  укладення та виконання угод про розподіл продукції та Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Причиною для цього стала заява тогочасного прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо перезапуску конкурсу на видобування на ділянці «Дельфін».

Trident Acquisitions Corp. була визнана переможцем конкурсу з розробки вуглеводневої ділянки «Дельфін».

Нагадаємо: 12 квітня 2019 року Кабмін оголосив конкурс на розробку вуглеводнів в межах ділянки «Дельфін» на шельфі Чорного моря на умовах СРП. Термін дії угоди – 50 років.

Голова АП 11 червня закликав продовжити конкурс щодо укладення угод про розподіл продукції для ділянки «Дельфін» на шельфі Чорного моря мінімум до 120 днів.

На засіданні Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції розкрила пропозиції на участь у конкурсі на розробку вуглеводневої ділянки «Дельфін».

На 12 липня було заплановано чергове засідання Міжвідомчої комісії, однак воно не відбулося, через неспроможність членів комісії визначити остаточного переможця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті