Уряд підписав Меморандум про перерозподіл частот з найбільшими мобільними операторами

Уряд підписав Меморандум про перерозподіл частот з найбільшими мобільними операторами

Уряд зі свого боку готовий надати максимальну підтримку для мобільних операторів

Уряд підписав Меморандум про перерозподіл частот з найбільшими мобільними операторами
Олексій Гончарук
Фото: Facebook/Олексій Гончарук

Кабінет міністрів підписав Меморандум з чотирма найбільшими мобільними операторами України про перерозподіл частот. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

«Оператори отримають конкурентні умови, за яких будуть змагатися між собою за кращу якість інтернету. Як результат – у компаній будуть нові можливості для інвестицій та розширення набору послуг. А в українців – якісний зв’язок у селах та на дорогах», – написав Гончарук.

Також він заявив, що уряд зі свого боку готовий надати максимальну підтримку в цьому процесі для мобільних операторів.

Нагадаємо: у серпні цього року мобільні оператори «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell домовилися про перерозподіл радіочастот в діапазоні 900 МГц для забезпечення ефективного використання РЧР.

До цього у липні президент Володимир Зеленський підписав указ №497/2019, який повинен вирішити проблему цифрової нерівності між містом і селом.

Детальніше про запровадження 4G в Україні читайте у матеріалах Mind «Мобільність четвертого покоління: як «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell просувають 4G»«Інтернет від Зеленського: як «роздати» його по всій Україні» та «4G для всієї країни: як адміністрація Зеленського пропонує поліпшити мобільний зв'язок»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті