Данілов спростував інформацію про продаж мережі АЗС Медведчука
Секретар РНБО наголосив, що введені санкції проти Медведчука діють у повному обсязі

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов спростував купівлю мережі АЗС Glusco азербайджанською компанією Socar. Про це Данілов написав на своїй сторінці у фейсбуці.
«Введені санкції проти Віктора Медведчука діють у повному обсязі. Інформація, яку цілеспрямовано поширюють у ЗМІ про начебто послаблення санкційного режиму щодо Медведчука та його активів або про те, що «санкції не працюють», не відповідає дійсності. Не відповідає дійсності також поширена окремими медіа інформація про начебто купівлю мережі автозаправних станцій, яка належить Медведчуку, однією з комерційних структур», – заявив Данілов.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Він додав, що всі процеси з дотримання та виконання санкційного законодавства перебувають виключно у правовому полі, а не «в підкилимному режимі, як до цього звикли «творці» корупційно-олігархічної системи».
Нагадаємо: у лютому РНБО запровадила санкції проти Медведчука й Оксани Марченко.
11 березня Служба безпеки України заявила про викриття масштабної оборудки з «тіньової» реалізації неякісних нафтопродуктів та провела масові обшуки на об‘єктах мережі станцій пального Glusco.
З квітня компанія Proton Energy Group S.A., до якої входить пов’язана з Віктором Медведчуком мережа Glusco, зупинила поставки продукції на український ринок – один з найбільших партнерів компанії, Wexler, вже заявив про зупинку постачання російського дизпалива.
SOCAR став оператором постачань пального «Роснафти» в Україну. Курирувати продаж і спілкування з українськими контрагентами буде швейцарський офіс Socar Trading.
5 липня у ЗМІ з’явилася інформація щодо запуску роботи автозаправних станцій мережі Glusco, що вже понад три місяці тому припинив реалізацію нафтопродуктів – у компанії пояснили це технологічним запуском для перевірки обладнання. У Державній фіскальній службі пояснили, що Glusco частково відновила роботу, оскільки суд скасував арешт на частину майна.
9 липня ЗМІ повідомили, що новим власником Glusco стала азербайджанська компанія SOCAR.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.