ДФС провела обшуки в «Київзеленбуді»

ДФС провела обшуки в «Київзеленбуді»

Службовці кількох компаній у змові зі співробітниками «Київзеленбуду» ухилилися від сплати понад 30 млн грн ПДВ

ДФС провела обшуки в «Київзеленбуді»
Фото: facebook.com/SFSofUkraine

Державна фіскальна служба (ДФС) в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні викрила групу компаній в ухиленні від сплати податків на понад 30 млн грн. Про це повідомляє пресслужба ДФС.

Зазначається, що службовці кількох товариств за змовою зі службовцями Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд», протягом 2019-2020 років ухилилися від сплати понад 30 млн грн податку на додану вартість (ПДВ). Вони укладали удавані правочин з «фіктивними» СГД.

«За період 2019-2020 років зазначені підприємства на замовлення КО «Київзеленбуд» здійснили роботи по будівництву та реконструкції парків відпочинку у м. Києві на суму понад 220 млн грн”, – розповів голова ДФС Вадим Мельник.

За результатами обшуків в офісних приміщеннях, «Київзеленбуду» та інших компаній правоохоронці вилучили первинні фінансово-господарські документи щодо проведених робіт з ремонту та реконструкції парків, тендерні документації тощо.

Нагадаємо: 12 травня прокуратура проводила обшуки в «Спецжитлофонді», «Київавтодорі» та «Київміськсвітлі». 13 травня правоохоронці прийшли з обшуками до «Київського Метрополітену» та в «Київавтошляхміст».

18 травня СБУ прийшла з обшуками до будинку мера Києва Віталія Кличка. Однак правоохоронці запевнили, що жодного стосунку до Кличка обшуки не мають. Президент України Володимир Зеленський заявив, що в оточенні мера Києва Віталія Кличка було 50 чи 70 обшуків.

19 травня Державне бюро розслідування (ДБР) у Києві провело обшуки у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю та Департаменті з питань реєстрації Київської міської державної адміністрації (КМДА).

21 травня ДФС обшукала «Київтеплоенерго», а 27 травня – у «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва».

28 травня голова ДФС Вадим Мельник під час пресбрифінгу повідомив, що за попередніми даними, через розкрадання коштів у комунальних підприємствах Києва бюджету міста завдали збитків на близько 158,6 млн грн.

2 червня правоохоронці провели обшуки у київському КП «ГІОЦ». 17 червня з обшуками в «Київавтодор» приходили прокуратура і ДФС. Підприємство підозрюють в ухиленні від сплати податків.

8 липня ДБР прийшло з обшуками у «Київводоканал»«Київавтодор» і департамент КМДА. 9 липня СБУ викрила масштабні оборудки у ритуальній службі спеціалізованого КП «Спецкомбінат ПКПО». Посадовці вимагали хабарі за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. 

9 липня повідомлялося, що ДБР перевіряє інформацію щодо привласнення посадовцями «Київводоканалу» коштів під час будівництва першої черги Бортницької станції аерації у Києві та реконструкції комунальних об’єктів Києва.

14 липня СБУ викрила мільйонні розкрадання на фінансуванні охорони транспортних об'єктів КМДА.

ДФС провела обшуки в КП «Київводфонд» через ймовірне привласнення 7 млн грн державних коштів.

21 липня правоохоронці провели обушки у КП «Інженерний центр» та «Житлоінвестбуд-УКБ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло