Прокуратура викрила розкрадання коштів на будівництві доріг у Києві

Прокуратура викрила розкрадання коштів на будівництві доріг у Києві

Сума збитків, завданих місцевому бюджету, становить майже 1,3 млн гривень

Прокуратура викрила розкрадання коштів на будівництві доріг у Києві
фото: kyiv.gp.gov.ua

Солом’янська окружна прокуратура міста Києва проводить обшуки в рамках кримінального провадження за фактом розкрадання коштів, виділених на капітальний ремонт у Солом’янському районі Києва. Про це повідомляється на сайті відомства.

Згідно з матеріалами слідства, службові особи Управління житлово-комунального господарства (ЖКГ) та будівництва Солом’янської районної в місті Києві уклали договори з підприємством щодо капітального ремонту асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів на території району.

Після закінчення робіт були складені та підписані акти приймання виконаних будівельних робіт, на підставі яких управлінням ЖКГ перераховано кошти підприємству. При цьому керівником підрядної організації до даних актів внесені відомості із завищенням обсягів та вартості виконаних робіт.

Згідно з висновком експерта сума збитків, завданих місцевому бюджету, становить майже 1,3 млн гривень.

Нагадаємо: 12 травня прокуратура проводила обшуки в «Спецжитлофонді», «Київавтодорі» та «Київміськсвітлі». 13 травня правоохоронці прийшли з обшуками до «Київського Метрополітену» та в «Київавтошляхміст».

18 травня СБУ прийшла з обшуками до будинку мера Києва Віталія Кличка. Однак правоохоронці запевнили, що жодного стосунку до Кличка обшуки не мають. Президент України Володимир Зеленський заявив, що в оточенні мера Києва Віталія Кличка було 50 чи 70 обшуків.

19 травня Державне бюро розслідування (ДБР) у Києві провело обшуки у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю та Департаменті з питань реєстрації Київської міської державної адміністрації (КМДА).

21 травня ДФС обшукала «Київтеплоенерго», а 27 травня – у «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва».

28 травня голова ДФС Вадим Мельник під час пресбрифінгу повідомив, що за попередніми даними, через розкрадання коштів у комунальних підприємствах Києва бюджету міста завдали збитків на близько 158,6 млн грн.

2 червня правоохоронці провели обшуки у київському КП «ГІОЦ». 17 червня з обшуками в «Київавтодор» приходили прокуратура і ДФС. Підприємство підозрюють в ухиленні від сплати податків.

8 липня ДБР прийшло з обшуками у «Київводоканал»«Київавтодор» і департамент КМДА. 9 липня СБУ викрила масштабні оборудки у ритуальній службі спеціалізованого КП «Спецкомбінат ПКПО». Посадовці вимагали хабарі за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. 

9 липня повідомлялося, що ДБР перевіряє інформацію щодо привласнення посадовцями «Київводоканалу» коштів під час будівництва першої черги Бортницької станції аерації у Києві та реконструкції комунальних об’єктів Києва.

14 липня СБУ викрила мільйонні розкрадання на фінансуванні охорони транспортних об'єктів КМДА.

ДФС провела обшуки в КП «Київводфонд» через ймовірне привласнення 7 млн грн державних коштів. Наприкінці липня ДФС викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень.

2 серпня ДФС провела обшуки в «Київзеленбуді».

16 серпня київська прокуратура в рамках розслідування про присвоєння коштів територіальної громади на будівництві Подільського мосту провела обшуки в департаменті транспортної інфраструктури КМДА, а також у замовника робіт і підрядника. Згодом правоохоронці прийшли до Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної держадміністрації в місті Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло