22 липня 2024

Публікації
2239
Голова Національної служби здоров’я України: «Фіктивних медзаписів, з якими пацієнти звернулися в НСЗУ, небагато. У «передовиках» переважно фігурують київські діагностичні центри»
Голова Національної служби здоров’я України: «Фіктивних медзаписів, з якими пацієнти звернулися в НСЗУ, небагато. У «передовиках» переважно фігурують київські діагностичні центри»
Наталія Гусак – про тарифи на медичні послуги, взаємодію з медзакладами різних ланок, покарання лікарень за здирництво і компенсації пацієнтам
Тетяна Омельченко - 22 липня 2024
Openmind
Відео
Новини
Україна дала світові доступ до трофейної російської зброї – тепер секретні технології кремля вивчатимуть союзники
00:28
росія адаптує пропаганду під кожну країну, щоб зірвати вступ України до ЄС — спільний звіт України та Євросоюзу
23:44
Україна може переглянути свою пропозицію щодо припинення вогню, якщо ООН нічого не робитиме — Мельник
22:56
ЄС продовжує давати гроші росії: у травні Європа посіла 4-те місце за обсягами купівлі російського газу
22:38
Для «Укрзалізниці» планують залучити понад 20 млн євро на Конференції з відновлення України
21:53
Угорщина знову загальмувала переговори про вступ України до ЄС
21:31
ЄБРР інвестує понад 500 млн євро в економіку України – кошти підуть на енергетику та підтримку банків
20:52
Європейський виробник дронів-камікадзе залучив 500 млн євро – підтягнулися імениті інвестори з Кремнієвої долини
20:24
Після торговельного конфлікту з росією Вірменія долучиться до конференції з відбудови України
19:55
Чому виникла суперечка через сплату банками 50% податку і як це може вплинути на українців
19:29
Всі новини

Архів

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло