Blockchain збільшив загальне фінансування більше ніж на $70 млн

Blockchain збільшив загальне фінансування більше ніж на $70 млн

Зростання популярності технологій блокчейн та цифрової валюти «не мають собі рівних»

Blockchain збільшив загальне фінансування більше ніж на $70 млн
Bitcoin ATM
Фото Reuters

Лондонський стартап Blockchain отримав $40 млн у новому раунді фінансування, в той час як компанія знаходиться на гребні хвилі інтересу до технологій цифрової валюти. Про це повідомляє Reuters.

Фінансовий раунд, який став найбільшим для компанії з того часу, як Великобританія проголосувала за вихід зі складу ЄС.,очолив венчурний підрозділ корпорації Alphabet та компанія Lakestar. У раунді також брали участь Nokota Management та Digital Currency Group, що збільшило загальне фінансування Blockchain до більш ніж $70 млн.

Том Хульм, генеральний директор GV, венчурного підзроділу Alphabet, повідомив, що фірма вирішила інвестувати у стартап, оскільки «темпи інновацій у цифровому валютному просторі не мають собі рівних».

Заснована в 2011 рокі Blockchain виробляє програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам та підприємствам здійснювати операції із використанням цифрових валют, таких як Bitcoin. Фірма отримала назву на честь платформи, яка реєструє та перевіряє транзакції між двома сторонами, оминаючи посередників, таких як банки.

Співзасновник та генеральний директор Blockchain Пітер Сміт повідомив, що станом на березень компанія щомісячно проводила транзакцій на суму $2,5 млрд.

«Кожен, хто вміє користуватись смартфоном, може його [Blockchain] використовувати, – сказав Сміт, – Моя бабуся сьогодні використовує наш продукт».

Зростаючий інтерес і сприйняття цифрових фінансових продуктів допомагають блокчейн-компаніям привернути увагу інвесторів.

Bank of America, Citygroup, Goldman Sachs, Wells Fargo та інші банки інвестували в стартапи блокчейн, і багато з них планують випускати цьогоріч продукти, засновані на цій платформі.

Повідомляється, що за перший квартал, блокчейн-стартапи отримали від інвесторів $141 млн, що на 57% більше ніж було у четвертому кварталі, але на 18% менше ніж в першому кварталі 2016 року.

Деякі скептики твердять, що блокчейн не зможе становити загрозу для традиційних банків, в той час як інші вказують на волатильність Bitcoin, цифрової валюти,заснованої на технології блокчейну.

Як повідомлялось, технології блокчейну впроваджують нафтогазові компанії Eni та BP, патент на систему доставки дронами товарів на основы блокчейну планує отримати Walmart, автовиробник Toyota має у планах застосовувати блокчейн-технології для створення безпечних безпілотних автомобілів.

Нагадаємо, Україна розпочала роботу з глобальною технологічною компанією Bitfury Group для розміщення урядових даних на платформі за технологією блокчейн. Така технологія покращить ефективність та підвищить прозорість роботи уряду.

Мін’юст оголосив про плани впровадження механізму блокчейн в Систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) до кінця червня, а до кінця року і впровадити його у Держреєстр речових прав на нерухоме майно. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті