Правоохоронці проводять обшуки у Департаменті освіти КМДА

Правоохоронці проводять обшуки у Департаменті освіти КМДА

Службовців комунального підприємства підозрюють у нецільовому використанні коштів

Правоохоронці проводять обшуки у Департаменті освіти КМДА
фото: kyiv.gp.gov.ua

Столичні правоохоронці проводять обшуки у Департаменті освіти та науки Київської міської держадміністрації (КМДА) та комунальному підприємстві у рамках розслідування кримінального провадження за фактами нецільового використання коштів бюджету м. Києва, передбачених на обслуговування модульних індивідуальних теплових пунктів та вузлів обліку теплової енергії в закладах освіти, підпорядкованих районним державним адміністраціям в м. Києві, та можливого привласнення їх шляхом зловживання службовим становищем. Про це повідомляється на сайті відомства.

Згідно з матеріалами слідства, посадові особи Департаменту та КП «Група впровадження проєкту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва» упродовж 2019-2020 років всупереч вимогам бюджетного законодавства внесли до плану використання бюджетних коштів видатки на цілі, які не були передбачені розпорядженням КМДА та бюджетом міста Києва, що призвело до нецільового використання бюджетних коштів у розмірі понад 1 млн грн з метою їх подальшого привласнення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення інших учасників злочину.

Нагадаємо: 12 травня прокуратура проводила обшуки в «Спецжитлофонді», «Київавтодорі» та «Київміськсвітлі». 13 травня правоохоронці прийшли з обшуками до «Київського Метрополітену» та в «Київавтошляхміст».

18 травня СБУ прийшла з обшуками до будинку мера Києва Віталія Кличка. Однак правоохоронці запевнили, що жодного стосунку до Кличка обшуки не мають. Президент України Володимир Зеленський заявив, що в оточенні мера Києва Віталія Кличка було 50 чи 70 обшуків.

19 травня Державне бюро розслідування (ДБР) у Києві провело обшуки у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю та Департаменті з питань реєстрації Київської міської державної адміністрації (КМДА). 21 травня ДФС обшукала «Київтеплоенерго», а 27 травня – у «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва».

28 травня голова ДФС Вадим Мельник під час пресбрифінгу повідомив, що за попередніми даними, через розкрадання коштів у комунальних підприємствах Києва бюджету міста завдали збитків на близько 158,6 млн грн.

2 червня правоохоронці провели обшуки у київському КП «ГІОЦ». 17 червня з обшуками в «Київавтодор» приходили прокуратура і ДФС. Підприємство підозрюють в ухиленні від сплати податків. 8 липня ДБР прийшло з обшуками у «Київводоканал»«Київавтодор» і департамент КМДА. 9 липня СБУ викрила масштабні оборудки у ритуальній службі спеціалізованого КП «Спецкомбінат ПКПО». Посадовці вимагали хабарі за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. 

9 липня повідомлялося, що ДБР перевіряє інформацію щодо привласнення посадовцями «Київводоканалу» коштів під час будівництва першої черги Бортницької станції аерації у Києві та реконструкції комунальних об’єктів Києва. 14 липня СБУ викрила мільйонні розкрадання на фінансуванні охорони транспортних об'єктів КМДА.

ДФС провела обшуки в КП «Київводфонд» через ймовірне привласнення 7 млн грн державних коштів. Наприкінці липня ДФС викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень. 2 серпня ДФС провела обшуки в «Київзеленбуді».

16 серпня київська прокуратура в рамках розслідування про присвоєння коштів територіальної громади на будівництві Подільського мосту провела обшуки в департаменті транспортної інфраструктури КМДА, а також у замовника робіт і підрядника. Згодом правоохоронці прийшли до Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної держадміністрації в місті Києві.

17 серпня прокуратура викрила розкрадання коштів на будівництві доріг у Києві та провела обшуки у київському КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Також правоохоронці провели обшуки в приміщеннях КП «Київкомунсервіс» і підрядних компаній.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло