Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Новий конкурс на розробку ділянки «Дельфін» може бути оголошений у березні 2020 року

Новий конкурс на розробку ділянки «Дельфін» може бути оголошений у березні 2020 року

Кабінет міністрів 11 вересня цього року відмінив конкурс по розробці шельфової ділянки «Дельфін» на умовах розділу продукції

Новий конкурс на розробку ділянки 	«Дельфін» може бути оголошений у березні 2020 року
Фото: pixabay.com

Новий конкурс на розробку вуглеводнів на шельфі Чорного моря на підставі угод про розподіл продукції (УРП) може бути оголошений в березні 2020 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Буде організований новий конкурс щодо ділянок на шельфі. Скільки їх може бути – в даний час визначається. Думаю, цей процес може бути розпочато в березні 2020 року», – повідомив голова Державної служби геології і надр (Держгеонадра) Роман Опімах.

Нагадаємо: Кабінет міністрів 11 вересня цього року визнав недійсною свою постанову про запуск конкурсу по розробці шельфової ділянки «Дельфін» на умовах розділу продукції. 

Співвласник американської компанії Trident Black Sea екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов пригрозив Кабінету міністрів судом в разі скасування результатів конкурсу на видобуток газу в Чорному морі, а саме на розробку газової ділянки «Дельфін».

Frontera Resources планувала подати позов до Міжвідомчої комісії з організації  укладення та виконання угод про розподіл продукції та Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Причиною для цього стала заява тогочасного прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо перезапуску конкурсу на видобування на ділянці «Дельфін».

Trident Acquisitions Corp. була визнана переможцем конкурсу з розробки вуглеводневої ділянки «Дельфін».

Нагадаємо: 12 квітня 2019 року Кабмін оголосив конкурс на розробку вуглеводнів в межах ділянки «Дельфін» на шельфі Чорного моря на умовах СРП. Термін дії угоди – 50 років.

Голова АП 11 червня закликав продовжити конкурс щодо укладення угод про розподіл продукції для ділянки «Дельфін» на шельфі Чорного моря мінімум до 120 днів.

На засіданні Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції розкрила пропозиції на участь у конкурсі на розробку вуглеводневої ділянки «Дельфін».

На 12 липня було заплановано чергове засідання Міжвідомчої комісії, однак воно не відбулося, через неспроможність членів комісії визначити остаточного переможця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті