image description

Премія імені Георгія Ґонґадзе

Премія імені Георгія Ґонґадзе покликана підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні знаходити інноваційні способи донесення інформації, сприяють впровадженню ліберальних реформ в Україні, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища, спроможні створювати сталість у тому, що роблять, лишаються вірні професійним принципам і цінностям.

Премія була заснована Українським ПЕН, Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи та виданням “Українська правда”. Премія імені Георгія Ґонґадзе присуджується раз на рік 21 травня – у день народження Георгія Ґонґадзе.

Фундаторами Премії можуть стати випускники та члени Асоціації випускників Києво-Могилянської бізнес-школи (фізичні особи), які щорічно підтримують проект не більше і не менше ніж на 5-15 % від річного кошторису проекту, що забезпечить Премії незаангажованість з боку певної особи, корпорації чи іншого об’єднання.

Заснування Премії є лише першим етапом реалізації великого проекту, покликаного сприяти становленню професійної та незалежної журналісти в Україні.


Підготовка до другої Премії імені Георгія Ґонґадзе вже розпочалася. Запрошуємо долучитися до кола меценатів Премії 2020! Якщо ви маєте бажання підтримати   талановитих журналістів, які є відданими професії та своєю роботою впливають на розвиток медіасередовища, – запрошуємо заповнювати гугл-форму.

Разом зможемо більше!

Публікації